bugün

6oo bin tl. mahkeme kararı ile tescillenmiştir.
güzel rakamdır. eğer 600 bin tl vereceklerse ömürlük kullanımı için satışa çıkarabilirim. hatta 600 bin liraya birinin ömür boyu seks kölesi bile olabilirim sorun yok. reklamı bile olur lan bunun. cinsel organ heryerde 600 bin tl, ama 10 dakika içerisinde ararsanız tüm beden yanında hediye. ağzı var dili yok sadece çalışır sözden çıkmaz. çamurluklarda değişen var ama kazası yok.
vizitedir.
kilo işi satılırsa araplar ve zenciler bir hayli kârlı çıkacaktır.
intifa hakkı beleş.
mahkemenin halt etmesidir.

bir kız ayarladınız, cinsel ilişkiye girdiniz. kız sizi gitti şikayet etti, beni bozdu diye. hiç bir ceza almazsınız. bazı şartlar;

1 - kızın reşit olması.
2 - her hangi bir otele gitmeniz.

bu iki şartı sağladığınız zaman hiç bir şey olmaz. istediği kadar bana tecavüz etti dedi dursun. madem öyle ben tecavüz ettim; benimle otelde ne işi var dediğiniz anda yırtarsınız. amma ve lakin;

kızla ilişkiye girdiğiniz kanıtlandı diyelim. kız 18'den büyük bile olsa, otele götürdüğünüz kanıtlanmaz ise hapı yuttunuz. kızın bana ''tecavüz etti'' demesi ömür boyu ananızı belleyeceğinin resmidir.

otele gidildiğinde gpt'de çıkıyor zaten. kim olursa olsun hiçbir kadına, kıza güvenmeyin. kendinizi sağlama alın.
(bkz: paha biçilemeyen mallar)
göreceli bir kavramdır zira birinin küçüğü diğerinin büyüğü makbuldür.