bugün

uludağ sözlük için bir hayâldir.

burda sol frame'i dolduran iki öğeden birisi cinsel içerikli başlıklardır her daim. her yazar alımından sonra yaşanıyor bu terane. bi süre sonra aklı başına getirilen taze yazarlar, çükünden başka yazacak bir şeyler bulamayınca canı sıkılıyor ve tv izlemeye gidiyor, daha sonra televizyonda duyduğu siyasi yorumları harmanlıyıp sözlüğe taşıyor. bir süre sonra da yerini politik entry'lere bırakıyor o cinsel içerikli entry'ler. tam politik entry'ler insanın canını sıkmaya başlayacakken, yeni yazarlar yetişiyor imdadımıza; her entry'ye çükünü götünü kataraktan.

(bkz: i have a dream)
eeeh. ayıp ama haa. futbol yazma, cinsellik yazma, siyaset yazma. ne yazacak lan bu millet. aklı sikinde olan ergen tayfasının sözlükte kuantum fiziğini tartışacak hali yok ya.
(bkz: tanrım bu bir rüya olmalı)
cinsel içerikli, başlıksız bir sol frame gerçekten bir hayal. ben böyle sanatın içine..
cinsel içeriksiz bir hayatı olan çüksüzlerin hayali. kukusuz da olabilir.
cinsel içerik olmasa da adrina lima sol framede her daim var olacaktır.
(bkz: cinsel içeriksiz başlıklı bir sol frame)
doğal olmayandır.
(bkz: hayal)
önce siyasetten kurtulalım...
böyle bir şey olması için kimse cinsel içerikli entry girmemeli. memeli. meme. oyhşş.
cinselliği hayatın dışında tutarak yapılan hataların bu sözlükte yapılmayacağını gösterir. iyidir. dozu kaçar belki bazen ama kıvama gelir.
mümkün olmayandır. zira cinsellik hayatın içindedir hatta hayatı başlatır. böyle bir şeyden hiç bahsedilmemesi imkansızdır.
güzel günler, güneşli günlerdir.
kucağa alınıp okşanası şeker framedir.
ne şirindir o frame...
çok terbiyeli, çok uysal...
yerim lan o frame'i. swh
Megalo ideasının gerçekleşmesi ile aynı imkansızlığı taşıdığını düşünündüğüm durumdur.
bu bir kısır döngüdür.
her insanın ya cinsel hayatı vardır yada olmasını istiyordur. bu yüzden * gayet kullanışsızdır.
(bkz: kıyamet alametleri)
şakirt hayalidir.
(bkz: benim hala umudum var)
(bkz: çükümüzün kalkmadığı yıllar)
bazı yazarların çocukluğuna inip, bi kaç korteks üzerine çalışılarak çözülebilecek mesele olmasına rağmen; artık buna yapacak bir şey yok son günlerini güzel geçirsin diyen doktor teşhisi.
bence ya gidin cinselliğinizi yaşayın ya da gidin en yakın damacanaya yellenin.