bugün

maalasef 3. dünya ülkelerine has bir durumdur.

ortaokul sonrası kadın küfürleriyle metalaşan cinselliği lisede ona koydum, buna koydumcular; üniversitede ceviz üzerinde fındık kırdımcı gencoların arkadaş ortamını şenlendirmesiyle evlileğe adım attığında da aldatmayla böbürlenmesine kadar giden bir "başarı" hikayesidir.
makas açılmaya başladı artık. ülkemiz sevişebilenler ve sevişemeyenler olarak ikiye ayrılıyor ve hatta kutuplaşıyor. sevişebilenler bu konuda hatalı olarak sevişemeyen erkekleri görürken, sevişemeyenler ise suçu kadınlarda bularak ahlak ve hakaret temelli bir savunma mekanizması geliştiriyor. bu sebeple özellikle sevişemeyen erkek kesiminin denk gelip bir cinsel ilişkiye girmesi durumunda bunu büyük bir başarı olarak görüp gururla anlatması dışa dönük biyolojik ve psikolojik bir patlamanın bir resmi haline dönüşüyor.

not: amk kelimelere, cümlelere bak ya... bilmiş bilmiş konuşmam yok mu sanki ben çok şeyim! kendime arada gıcık olmuyor değilim he.
Maalesef ülkemizde erkeklerin yaşadığı durum.
(bkz: gerdek gecesini arkadaşlarına anlatan erkek)
Bir erkek ilişkiye girebilir bu gayet normal bir durum. Başarı olarak da görebilir kendince.. ama kendince..

Ayrıca bir erkek ilişkiye girdi diye kendi özgüvenini arşa çıkarabilir. Özgüven önemli insanın kendine olan güveni yerine gelir.

Siz yine de bazı şeyleri içinizde yaşayın.
Başarıdır seks yapmak ve üremek doğada ayrıcalıktır. Seks yapıyorsan üstünsündür. Bu insanlarda da aynı. 3. Dünya 5. Dünya da farketmiyor maalesef. Vasat ortadoğulu 4 karı alıp 40 çocuk yapar zengin batılı ise playboy olur. Ama sonuç heriksinde de aynı kapıya çıkar. instagirllların 50 değişik açından günde 20 defa göt fotolarını paylaşmalarıda közcü nargileci kısa paçalı dar gömlekli kekoların altlarına son model araba çekme istekleri de hep seks içindir. Ayrıcalık olmasa public diye bir şey olmazdı. Ayrıca fakiri çuvala sokmuşlar siki sığmamış. (bu lafı da yeni öğrendim.) yani fakirin bile tek derdi sikişmek hepimiz gibi...
aynı durum öropa ya da amerika'da da mevcut. ergen ve mal erkekler için kadınlarla birlikte olmak her zaman için övünülecek bir durumdur ve anlatılır. 3. dünya ülkesi olmakla, 5. dünya ülkesi olmakla alakası yok.
erkek birey, 8-9 yaşlarından küfürler ile sanal olarak bir cinsel patinaja giriyor,
bu cinsel patinaj 17-18 yaşına kadar devam ediyor,
bu patinajın arkasından ilk cinsel ilişki,
atomu parçalamak kadar başarı olarak görünür , birey tarafından.
cinsel ilişki aslen nefes alıp vermek gibi,
yürümek gibi normal
bunu normalin dışına çıkaran yaşanmışlık ve kişinin kendisi.
Cinsellik bir ihtiyactir. Bu ihtiyaci karsilamak guzel bir seydir. Normal olmasi gereken bu. Fakat Turkiye'de bu ihtiyaci karsilamak bazilari icin zor.
Bir tek türkiye'de böyle sanırsam. Hristiyan çoğunluklu ülkelere gittim başarı değil, balkanlardaki müslüman çoğunluklu ülkelere gittim başarı degil, türki ülkelere gittim başarı değil, 3. Dünya müslüman ülkerinde de başarı değil adam 25 yaşında 2 karısından 6 çocuğu var, afrikada kim kime dum duma zaten. Yani millet çatır çutur sevişiyor bir tek biz böyleyiz. Bu dünyada bir tek bize haram yemin ediyorum.

Edit: bu millet özgürce sevişebilse hayatımızda bir çok şey pozitif anlamda değişecek aslında herkes daha mutlu olacak ama türkiye malesef cinsel açlığın afrikası.
abaza barilerin gaza gelmesi de olabilir. ama bazı kadınlar da bunu destekliyor olabilir.