bugün

aldığı hazdan kendini kaybetmiş insandır. o esnada ne versen yalar o, istisnasız...

home edition: aha başlık başıma kalmış ya la!*
ağzına sıçılası insandır.
(bkz: anüs)
(bkz: popo)
(bkz: göt yalamak)
yine o söz; "bizde göte göt derler"
sevişmeyi genelevde icra eden çoğunluğun idrak etmekte zorlanacağı eylem... iğrenç bulurlar, zira boklu götlü insanlarla birliktedirler; daha iyisini de bulamazlar zaten.
erken boşalmayı önlemek için yapılmış olabilir. yoksa ne gibi faydası olur.
monica belluci verse ama şart olarak bu eylemı şart koşsa kim hayır der _? cümlesi elbet kurulur.ancak işte anca monica gelirse gerçekleşebilecek bir olaydır.ben bu durumu aslında biraz şuna benzetiyorum.bazı tipler vardır.kokoreçin nasıl yapıldığını anlatır sağda solda,iğrenç der kötüler.ama sürekli yer filan.işte ancak bu tarz insan yapar bu eylemi.yapmam diyenden korkacaksın ! oha asla yapmam o ayrı !
denemeden konuşulamayacak durum.
fazla derine inmemesi gerekir bu insanımsının. herşeyin sınırı olmalı.
zevkten dört köşe olup ne yaptığını bilmeyen, ya da anal sex filminde oynayan insanın yapacağı davranış.
eylemi ancak grup sexte gerçekleştirebilecek insandır. birebir ilişki esnasında karşı tarafın poposunu yalayabilmek, fizik kurallarına aykırıdır çünkü.
yemek yeme esnasından daha uygun zamanda yapılan göt yalama işi.
yalanan şahin k ise... ıııyyyhhh!!!
(bkz: tabağın dibini sıyırmak)

yada

(bkz: karpuzun içini değilde kabuğunu kemirmek)
partnerin götünü iyice bir dezenfekte etmezse harbiden boku yiyecek insandır.
bırakın poposunu yalamayı, ben onun bokunu bile yerim.
kiss my ass kelimesinin tabiridir irenc insan tipidir.
her 2 loba da eşit zaman ayırarak eşitlikten yana olduğunu gösteren insandır.
(bkz: seks sırasında göt yalayan insan)
orjinali budur.*
araya tanıdık sokan insan evladı modeli.
(bkz: midesiz insan hayvanı)
eskilerin iğrenç bir lafı vardır.

(bkz: zamparanın iyisi senede yarım kilo bok yermiş)*
cinsel ilişki esnasında partnerinin poposunu yalaması fiziksel olarak mümkün olmadığından, işin içinde bi 3. kişi vardır. gruptur.
cinsel iliski sirasinda herkes her yeri yalayabilir, kimin ne yaladiginin lafi edilmez. ayip.
yolda karının göte bakmasını biliyorsunda
yalamaya gelince mi konuşuyorsun ???