bugün

Aşırıya kaçan ve sürekli olarak açılan cinsel başlıklardan rahatsız olmuştur.
ilim irfan için buradadır.
goy goy yapalım, birbirimize yürüyelim, göt meme de paylaşalım. ama keşke bokunu çıkarmasak.
seviyesiz konuşulan her konuya karşı olan yazar tipi olur kendileri.
burayı 18 yaşından küçük bir çok yazarın ve dahi kadın yazarlarında okuduğunu ve yazarlık yaptıklarını bilen yazar tipi olabilir. oğlum siz özünüzü ne kadar inkar etseniz de bizim bazı geleneklerimiz, ahlak kurallarımız var. aslında bakarsan bunun türk örf ve gelenekler veya dinimiz ile alakası da yok ki. genel ahlak kuralları denilen bir şey var. insanım diyen herkesin uyması gereken bazı kurallardır bunlar. evrensel yani.

bazı zevzeklerin sapkın hayal dünyalarını okumak zorunda değil herkes. gavatın biri kız kardeşi ile alakalı fantezi kuruyor gelip burada paylaşıyor. birileri çıkıyor memesini g.tünü çekip buraya koyuyor. sağlıklı bir insanın yapacağı şeyler mi bunlar ? bunlar sana normal geliyorsa ailenin yanında da konuşsana bunları. veya pantolonsuz donsuz gezsene sokaklarda. yarın bir gün ya erkeklerde penislerinin fotoğraflarını atıp "hepinize çift vurup tek saymak istiyorum" yazarsa bu da hoşunuza gidecek mi ? bugün memeyi g.tü görünce aklın gidiyor "neden tepki gösteriyorsunuz yaeaeae" diyorsun ya. diğer türlüsü olunca da hoşunuza gidecek mi.

kim ne yaşamak istiyorsa yaşasın. kimse karışamaz kişisel özgürlüktür. ancak public tarzı yaşamayacak. senin bunları yaşamak, konuşmak ne kadar kişisel hakkın ve özgürlüğün ise bunları görmek, duymak istemeyenlerin de o kadar kişisel hakları ve özgürlükleri. nizamülmülk müsünüz ki siz "sana ne yaaeeae istediğimi yazarım" deme hakkınız var ama adam "görmek istemiyorum" diyemiyor. marula gelince kıtır kıtır işe gelince meeee.
Rahatsız oluyorsa okumasın yazar tipidir.

Sözlükte her konuda başlık açılır her konuda konuşulur. Bu konulardan bazılarını sen sevmiyorsun ya da ilgilenmiyorsun diye konuşmayın demeye ne hakkın var? Benim de hoşuma gitmeyen veya ilgi alanıma girmeyen bazı konular var. O başlıkları görünce açıp okumuyorum ve böylece bana giren çıkan hiçbir şey olmuyor. Siz de öyle yapın, vallaha bak!

Hem, cinsel başlık nedir Allah aşkına? isim olarak bile saçma bir şey. Başlığın cinseli-cinsel olmayanı mı olur? Nasıl bir şey ki cinsel başlık? Üzerinde minik minik amcıklar yaraklar mı var? O da bütün başlıklar gibi Harfler ve anlamlardan ibaret bir yapı sadece. Bu kadar tek tipçi ve nefret dolu olmayın!