1. 1.
  Yaşayana kadar inanmazdım bu duruma fakat böyle bir şey varmış.

  Üstelik o kadar da büyük bir mesele de değildi.

  Adeta sinir dalgası kaynar bir su gibi vücudumdan kafama doğru yükseldi gözlerim bulanık gördü ellerim titredi.

  Bütün benliğim karşımdakine zarar verme arzusuyla doldu sanki o anki gücümle onu öldürebileceğime inandım.

  Ki bence adrenalin hormonu buna kadir bir etkiye sahiptir eğer mukayyet olamasaydım kırık bir çene kemiği işten bile değildi.

  Fakat bana kalan tek şey boynumun arkasında kaslarımı aşırı sıkmamdan kalan tok bir ağrı.

  Kimseye zarar vermedim... vermek de istemiyorum geceyi koğuşlarda değil yatağımda geçirmek mezara kadar daha eğlenceli gözüküyor.

  Efendim siz siz olun bu durumun ciddiyetini bilin bazen insanlar öyle doluyor ki kontrolünü kaybedip her şeyi yapabiliyorlar.

  O anlarda o insanlara sahip olmak lazım.
  4 -1 ... id est
 2. 2.
  ben de bir keresinde arkadaşımı balkondan aşağı atıyordum az kalsın. Allah korudu.
  3 ... mahmut sezar
 3. 3.
  kontrolsüzlükten meydana gelen bir durum. o an insan "ne yapıyorum ben" diye düşünür ise kendine gelebilir.
  1 ... hzpikachu
 4. 4.
  Öfke insana galip geldimi şeytan halkayı boynuna geçirmiş demektir. işte O an kontrol sende değil. Şuan sakin iken hissettiğin gibi değil. Bunu yaşamadan anlayamazsın. Vakta ki (olası durum) böyle bir durumla karşılaşırsan ayaktaysan önce otur, derin nefes al. Sonra eğer mümkünse sus. Değilse orayı derhal terket. Hemde arkana bile bakmadan sür'atle. Bu kaçmak değil. Bu allah için beladan uzak durmak. Bu farz. Bu vacip. Bu sünnet. Bu müstehap. Bu şart. Yoksa başına iş açarsın kendi ellerinle de anlayamazsın. Git hemen abdest al namaza dur. Secdeyi uzat. Git eve yat uzan. Uyu. Taa ki kendine gelinceye kadar. Ne yaparsın nasıl yaparsın ne edersin bilemem ama olay yerinden mutlaka ve mutlaka uzaklaş. Zira şuan şeytanlar orada kol geziyorlar ve sen, sen değilsin. Yoksa allah muhafaza pişman olursun kardeşim. Kaçanın anası ağlamaz. Erkeğin kavgası mezarda biter.
  3 ... gazeloglu