bugün

cuma günlerinin vazgeçilmezi(!) cuma sohbetleri programında hocaların irdelediği sorunsal.

görsel

bu arada (bkz: cini bulduk bir kaldı evlenmek)
caiz olması gerekir. cin gibi çocuklar doğar en azından.
hala bunları anlatan ve dinleyen mallar var.

asıl üzülmesi, tartışılması gereken bu.
"her metafizigi siktin bi cin kaldı?" diyerek ortamdan uzaklasılabilecek bos muhabbet, tatava..
Caiz olduğu takdirde Cinsel seks'le sonuçlanacak sorudur.
degildir. cevabi kufur edilerek verilmesi gereken soru aslinda bunlar hep gerileme, cahillik sebebi gidin somut seyler uzerine kafa yorunda kendinize gelecek nesile katkiniz olsun.
(bkz: cin vardır diyerek gizem yaratmak)
cinden hamile kaldığını söyleyen sevgilim vardı hemde en mutlu günlerimizde.
(bkz: her kuşu siktik leylek kaldı)
abazanligin tavan yaptigi donem diye buna derim iste.
insan tercihimdir her zaman. öbür türlü elinin altında olmayan olamayan nerde ne zaman ne yapcağı belli olmayan bir varlık beni çıldırtır herhalde.
hiç mi ananız babanız neneniz anneanneniz size böyle hikaye anlatmadı.Cine çocuk doğurtan kadından, cinle evlenen adama dek pek çok şey duydum.

Ya bu insanlar deli, ya bu insanlar ciddi. %50 ihtimal var şans bizden yana gülsün.
Cin içkilerin şahı olduğu için, böyle bir güzelliği her insan bir omur yanında ister. Ama içecek nimet olduğu için caiz değildir.
görsel
gerekli değildir. bütün kadınları erkekleri bitirdin, sıra onlara geldi. te allaam.
korkmuyorsan nikahınızı ben kıyacağım.
caiz değil.
cocuklarin ssk bagkur gibi sosyal guvencelerden faydalanamamasi, babanin cocuk yardimi alamamasi gibi nedenlerden dolayi magduriyete neden olacagindan evlenmemek gerekir. yine de bir genclik hevesiyle gonlunuzu kaptirip evlenmisseniz neslinizin artarak devam etmesi icin en az uc cocuk yapmalisiniz.
oldukça cinsel bir söylem.
güncel Önemli Başlıklar