(bkz: koştursun efendim sözlükte)
sığ diye bir kelime var. maalesef şu başlık için pek bir uygun düşüyor bu kavram. bu tür "kuyruk acısı" temalı başlıklarda artık bir gelenek haline gelen "sanane arkadaşım?" farklı yazarlar tarafından çeşitli kılıflarla söylenmiş zaten. bir de benden gelsin o vakit; sanane arkadaşım?.. nerden biliniyor "patlak"(!) olarak adlandırılan insanın hiç kimseyle evlenemeyeceği çok merak ediyorum? tamam sana ters bir düşünce ve davranış, gider ilk elden olanını alırsın -ki o nasıl oluyorsa artık- ama sen de bir erkek olarak evlenmeden önce bu boku yemeyeceksin. aynı pilavı ısıt ısıt, sonra ben delikanlıyım sen çok kevaşesin evlenemezsin. dur ben çay demleyip geliyorum.
o patlak bayanlarla beraber olmak için kadına it gibi yalvaran erkeklerin zırvalaması. hatta geneleve gidip para da veriyorlar bazılarına bu erkek tipleri.
saçmasapan bi başlıktır efenim. anan babandan ayrıldı diyelim orta yaşlarda. birini buldu evlenicek ciddi düşünüyo. patlak olmuyo mu senin annen de. ibne herif. annene de evde patlaksın anne seni kimse almaz diyebilecek misin.. biraz düşünün amk bişeyler yazarken.
seks ciddi bir eylemdir.
tamam seninle evleneceğim '' diyerek kötü emellere alet edilebilecek kadındır.
gerekli sevişmeler yiyişmeler yapıldıktan sonra '' babam beni başkasıyla nişanladı '' v.s tarzı bir bahane ile kıza yol verilir.
kendisine vermediği için kadınlara patlak orospu fahişe diyen zihniyetin uydurmasıdır. senin altına yatsa öyle diyecek misin?
hadi yattı diyelim senle. patlak olduğuna kanaat getirdin, lan allahtan korkmaz kuldan utanmaz, kadın altına yatınca orospu oluyorsa, erkek yatınca bir sikim olmuyor mu? allah sizin belanızı tez zamanda verir umarım.
patlak demeyelim de "ahlaksız" "zinakar" "nefsinin kölesi olmuş" gibi tanımlamalar kullanalım çünkü namaz kılan gerçek bir müslüman asla mekruh kelimeler ağzına almamalıdır.
(bkz: patlak)

bu trollük değil hacı demek istediğim hadise.