bugün

aslında gerçek olmayan şeylerin bize gerçekmiş gibi yansıtılmasıdır bunun sebebi. ilk türkiye-yunanistan olarak yapıldı bu yarışma. o hadi izlendi. milli duygular falan filan. biz seviyoruz böyle şeyleri. ama işin garip kısmı ünlülerle olan yarışmadır. magazini seviyoruz.
'ciddi ciddi' bu başlığı açıp, yine 'ciddi ciddi' lafının arkasında durmayanla aynı kefeye konulabilir.
nihat doğanın tüm memleketle taşak geçmesiyle taşak geçtiğini sanan insandır.
Nihat doğana gülmek isteyen insandır.
bu kadar kasmamak lazım . gülüyorum , eğleniyorum e neden izlemeyeyim o zaman ? hele ki orada taner gibi bir adam varken abartmıyorum 7/24 izlerim .
(bkz: acunun tiyatrosu)
(bkz: yazık)
Acunun trilyonlarına trilyon katan insandır.
gülmek isteyen insandır.***
yine hava basıcam diye açılan başlık.
not:izlediğini gizlemene gerek yok. aksi takdirde saçma veya kötü olduğunu nereden bileceksin. fos havalar fos.
vakt geçirmek isteyen insandır..
ekranlarda başka bi bok vardır da o mu izlememektedir.
acun un seyirlik ne varsa temin ettiği yarışmadır.
itiraf ediyorum ben izliyorum hemde gülüyorum...
gerçekten de var böyle insanlar. konuşma şerefine nail oldum. gerçekliğine inanmasalar da seviyorlarmış. ayrıca şakaları yok. ciddi ciddi izliyorlar. garip doğrusu.
fatmagül fakı sayesinde arada bir benliğimde can bulan insan.
artık bu programında suyu çıktı, hala nesini izlerler anlamam.
beyni bu durumu survive edemeyecek kadar ağır bir travma geçirmiş insandır.
işsizdir.
bir de ben olsam şöyle yapardım diyip gönüllüleri tutan falanlar var. görende bir çıkarı var sanır enayinin. kazanan acun tasası bizim izleyici kitlenin. izleyici hakkaten kitle yav.
maldır.

başka bi açıklaması yok yani bildiğin maldır. isteyen istediğini izler karisma halkım yok belki ama survivor izleyen maldır yani.
net olarak gerizekalıdır.

geçen yıl bir bölümüne katlandım, kurgu olduğu paçasından akan bir fiyasko.
her oyunun 9-9'a gelmesi vesaire, başkaları adına utanmak nedir, budur.
birbiri ardından sürekli dedikodu yapan kızlar, erkekler, asaletten yoksun çingenelikler,
barzo tipler, kezban kızlar...

izdivaçtan daha rezalet bir şey varsa bu programdır.
acun paralı yazarlarıyla ekşi'de ve sosyal medyada reklamını da bir güzel yaptırıyor,
ve insanlar ciddi ciddi oturup 2 5 saat camurların içinden bir direğe koşan beyin ve mantık yoksunu
bu barzoları izliyor...reyting rekorları kırıyor...

acınası...
görsel
ciddi ciddi takip etmiyoruz. neden ciddi olalım hem, deli mi dürttü bizi?

yarışlarda saç baş yoluyor, evin içinde deli gibi tezahürat yapıyoruz sanıyor herhalde bu herifler.

izleyip eğleniyor, zaman geçiriyoruz işte.

biz survivor izlerken laboratuvarda atom çekirdeği çitleyen arkadaşlara nedense batıyor bu durum.

size ne amına koyim?
acınası ezik insandır.