bugün

şaşırtan insandır bil bilgisayar oyununa para verilip alınır mı lan? yazık gençlik. evet.
altılı ganyan oyununa para verenlerdir, çokça vardır.
içinde emek olan şeylere para vermek nasıl normal ise bir oyuna para vermekte bir o kadar normaldir.
Bir zamanlar felaket derece yatırmışlıgım vardır metin2 bagımlısıydım 97 level savaşcı karakter çarım var ama bıraktım bedenseldi 4 p bir g10 skili vardı ruh taşını habire yakıyordu sinirlenip bıraktım.

iyiki bırakmışım evimden ailemden uzaklaşmış sanal aleme düşmüştüm şimdi rahatım
Bir zamanlar felaket derece yatırmışlıgım vardır metin2 bagımlısıydım 97 level savaşcı karakter çarım var ama bıraktım.

iyiki bırakmışım evimden ailemden uzaklaşmış sanal aleme düşmüştüm şimdi rahatım
minecraft mıdır nedir 15 lirasını ona veren kuzenim var. henüz 5e gidiyor. ailesinin haberi varmı bir fikrim yok.
Orjinal oyun almak iyidir emeğe saygıdır.
Ben vermezsem, sen vermezsen, biz vermezsek, nasıl çıkar oyunlar piyasaya? Evet.
o oyunla bi ton vakit geçireceğini düşünürsek çok mantıksız olmayan insandır.
Steam indirimlerini kaçırmayan insandır. Ayrıca bir oyuna 150 200 veren maldır evet. Maksimum 24-30 verilir steam'den. Onda da indirim beklenir.
Knight, metin2 oynamamis kisinin sozleri. Oyunda onemli bir yere gelipbisim yapmak istiyorsaniz verilir. Ve o karakteri verdiginiz paradan daha yujsek fiyata satarsiniz, sifir zarar.
World of warcraft dünyanın en çok oynanan online oyunudur ve oyun piyasaya sürüleceği günün öncesinde millet sabahlar dükkanın önünde. Evet oldukça büyük bir kitle ve hepsi de ciddiler.
Gta5 bu parayı hak ediyor. Oynamadan ben de saçma bulmuştun fakat oynayınca anladım.
para ne için harcanır temel ihtiyaçları geçtikten sonra eğlenmek, mutlu olmak için. Cebinde ki para dahilinde oyuna para harcayarak mutlu olunuyorsa doğaldır.
Bunu düzenli olarak yapanlar için; Herkes zevk aldığı şeylere bedel ödemekten çekinmez senin sex uğruna birine yedirip içirmen onların da bunu yapmaması gibi mesela
fifa 2015 aldım ve para verdim tabi ki. playstation'ı oyun satın almadan kullanmak zor olsa gerek.
Metin 2'ye neredeyse 1000 lira yatıran eniştemin, oyundaki karekterini yaklaşık 4500 liraya sattığını görünce sorgulamayı bıraktığım olaydır.
oyun satın almıştır.
sigaraya her gün 12 lira veren insandan daha akıllı olduğu kesindir.
doğru yapan ve emeğe saygı duyan insandır. sigaraya verilen paradan iyidir.
20 30 tl ye satılan oyunlara verilen para tamam. ama 200 lira vermek de salaklıktır birkaç günde bitecek oyuna. crackler bunun içindir.

pişmanlık editi: korsana hayır.
Herkesin hayatına kimse karışamaz. Ülkede milyonlarca gerizekalı günde en az 6 tl verip kağıda sarılmış tütünün dumanını havaya üfleyerek kendini kanser ediyorken bir insan şahsi keyfi için, hoşuna giden herşeye dilediği kadar para döker. Ben yapmam ama yapana saygı duyarım.
Korsan oyun varken niye para vereyim ki enayi miyim ben?
Olsa da oyuna versek düşüncesini akıllara getirir.
Parasını sokağa atmayı seven insandır. Evet.