bugün

Göreceğini görmediği gibi daha da geçirilmemiştir kendisine.
Tercih ve fıtrat meselesidir. insanın tercihlerini ve durumunu farklı kılan çok fazla bağımsız değişken var. Bu konuda ahkam kesmek çok saçma bana göre. inanan olabildiği gibi inanmayan da olabilir.
Birkaç tane para ve aşk versusu gördüm. Ne alakası var bu iki kavramın? Aşka inanmayan insan direkt olarak parası olan insanla evlenmek istiyor anlamı mı çıkarıyorsunuz? Çok saçma. Ben aşka inanmıyorum. Benim şimdi zengin bir kadınla mı evlenmem lazım? Yine saçma düşünüyorsunuz. Yapmayın güzel kardeşlerim...
kırk kere söylersen gerçek olurmuş.

(bkz: kırk kere söyledim bir daha söylerim)
insandır, duygusaldır, ümitvardır.
kimseye çamur atmamak gerekir. sizi aşka inandıran insan çıkmamıştır karşınıza.
(bkz: universitemezunuaskdoktoru)
Açın yolları, o bahsettiğiniz gerizekalı benim.
Parayı seviyorum ama aşka da inanıyorum garip biriyim. Ben zengin olsam bile karşımdakinin zengin olmasına gerek yok, para için birine yanaşmam onunla evlenmem, çok tipsiz denilen birine de aşık olurum. Aşka tüm benliğimle inanıyorum.
Aşkı yaşamış insandır. Pembe rüyaların insanıdır, belki biraz hayaperesttir ve biraz da şiirseverdir. Şu hayatta onca kötü şey varken, güzelliklere inanmak neden kötü bir şey olsun ki.
Vardır, herkesin paraya tapacak hali yok ya..
Ciddi ciddi aşka inanan insan benimdir. Mahallecek aşka inanıyoruz.
Materyalisttir. Bilimsel olarak ispatlanan bir olgudur aşk.
saftır enayidir ask diye bi sey yoktur efenim hormonlarinizin size bi oyunudur bu aslinda siz aşıgım zannedersiniz fakat gercek bu degildir.
Temiz ruhlu saf bir zattır.
Kanatları vardır ruhunda.
Bildiğin enayidir. Aşk ne lan. Evet.