bugün

Türkiyeyi başka ülkelere şikayet etmesi yeterlidir.
genel başkan sıfatına uygun bir başkanının bulunmamasıdır.
ota boka muhalefet etmesi.
(bkz: kimse kimseyi sevmek zorunda değil) .
parti başkanının hiç bir vaad etmemesi, ortaya bir fikir koymaması yalnızca eleştirmesi.
Ulusalcıların cehapeyi işgal etmesi.
-Kürt Politikası
-Alevi Politikası
-Gezi Parkı tutumu
-yanar döner genel başkan
Aslında daha birçok yazılır. Ama eski chp'li olarak kendime yakıştıramam.
Gazi Mustafa Kemal' in mirasını yemesi, onu ve cumhuriyet değerlerini kullanmasıdır.
-deniz baykal
-kamer genç
-muharrem ince
-süheyl batum.

edit: kılıçdaroğlunu yazmadım bile.
Ezanı yasaklaması.
konusulacak ot bulamayinca, memlekete kar yagmamasinin sebebinin hükümet oldugunu iddia etmesi.
iç savaş çıkarmaya çalışması.
ismet inönü.
Muhalefet edememesi. Kılıçdaroğlu'nun iyi bir adam olduğuna eminim de, yanındaki harvard mezunu avukatın parti genel başkanı olacağı günü bekliyorum.
Yalan söylemeleridir.
akp:açılım yapıyoruz
chp:ooo hayır
mhp:şehitleri anacağız
bdp:anadil istiyoruz ?
halk:chp in amına koyim
Chpyi sevmemek için bir milyon neden.
kılıçdaroğlu' nun yaptığı içi boş siyasettir. çocuk gibi şikayet etme ve laf atmaktan başka yaptığı hiçbir şey yoktur.
Genel başkanları yeterli.
Beceriksizligini saymiyorum bile.
boş siyasi hamlelerle muhalefet görevinini yerine getirememesidir.
Ezana yasak getirmesi.
Başörtüsüne yasak getirmesi.
Camileri ahıra çevirmesi.
Darbeci olması.
chp : genel başkanı partiye küstürür
mhp : alt yapılanma (ülkü ocakları) ve bazılarına göre genel başkanı partiye küstürür.
akp : insanlığa küstürür.
Türkiye Cumhuriyetinin kurucu partisidir. Sevmemeniz normal. Herşeyi açıklıyan 6 oklu simgedir. Normal. Siz şeriat isteyen , kadınları sindirlilmiş bir dünya istiyorsunuz. Arap olmak istiyorsunuz. Bir siyasi parti peluş bebek değildir. Sevmiyorum ne amk. Siyasi atılımlarını seversin , muhalefetini sevmessin vs. Partiyi sevmemek nedir. Altında yatan sebeptir. Gizliden gizliye yatan o sebeplerdir bu cümleyi kurduran. Allah'ın kelamını " anlayın " diye Türkçe ezan okutuldu amaa yokk. illede arapça olacak. Kuyruk acısı bu kuyruk. Vahdettin ingilizlere kaçarken Osmanlının ve halifenin aynı zamanda tüm ülkenin onurunu ve gururunuda bıraktı gitti. Onu yerden alıp bu hale getiren Mustafa Kemal Atatürk ve kurduğu Cumhuriyet Halk partisidir. Atam' a dil uzatamadığınız için tüm değerlerine saldırıyorsunuz. Kuyruk acısı efendim kuyruk. Kubilyaın kafasını kesenler istiklal mahkemelerinde aynı gün 27 kişi asıldı diye bütün bunlar ? neden? isminiz patoyatis , matoyatis olmadığı içinmi ? Yünanlımı olmak istiyodunuz ? Ne istiyosunuz olm siz ? Saydığım özelliklerde bir sürü ülke var. Gitsene fas a cezaire tunusa mısıra arabistan'a . Tam size laik insan haklarının 0 olduğu ülkeler var. Gitsenize amk . Niye burda pislik yaratıyosunuz. Yok mualefeti zayıfmış. Kendi gözlerinizle gördünüz gözünü şktidar hırsı bürümüş bir lider ve onun yalancı yandaş medyasının desteklediği her söylediğini sür manşet yapan bir medya varken ne muhalefetinden bahsediyosun sen. ? Gidip bir gün CHP nin kongresini izlediniz mi ? Hiç meclis tv izleyip kendi sentezinizi çıakrdınız mı ? Saman yolu izleyip izleyip burda salyalarınızı boşaltmayın lan.
ağzı laf yapan iş yapmayan chp'liler gördüğüm için. öğretim üyeleri dahil.