bugün

efendim 1950 lerden beri chp de bir gelenek haline gelen "seçim malubiyeti sonucu halka sövme şenlikleri" malumunuz 13 eylül de başlayacak. 1 ay kadar sürmesi beklenen şenliklerde hürriyet ve cumhuriyet gazetesinden geniş katılım olacağı beklenmekte.

öne çıkması beklenen küfürler;
1- "halkımız cahil , kömüre oyunu sattı."
2- "böyle aşşağılık bir halkın dediğinimi yapıcaz?"
3- "böylesine aptal bir halkın bizim dediğimizi anlaması beklenemezdi zaten."
4- "hep eğitimsizlikten oluyor , yoksa chp genel merkezinde yapsaydık referandumu kesin alırdık."
5- " 20 milyon oy kaosa evet dedi."
6- "bu aptal halkın hakkından ordu gelir."

vs.

sabırsızlıkla bekliyoruz...
çiftçisine ''ananı al git'' diyenleri savunanların sözde halkçı davranışıdır.

sürekli eğitimsizlerden oy alanların iktidarında halka ne denecekti?
* önder abi evet dediler.
- *mına koduğumun halkı zaten cahil * siktiret gel bi tavla atalım.
(bkz: bidon kafalı)
(bkz: göbeğini kaşıyan adam)
ordu göreve diye inceden inceye sufle vermeye başlayarak ve dönemin değiştiğini anlayınca halkın moron olduğuna kani getirip bir dahaki seçimlere kadar bu bidon kafalıları kesin düzeltip önümüzdeki seçimde başarılı olacağız diyerekten 10 yıllardır söylenenlerin tekrarlanması ve artık gına gelmesidir.
yeni yaratıcı küfürler bekliyoruz.

artık kömüre makarnaya oyunu sattı geyikleri biraz eskidi. ama ben chp tabanından ümitliyim. onlar yüzümüzü kara çıkarmayacaktır.
cahil, cühela, keriz, enayi, salak... her zamanki şeyler işte.
halk ile yobaz'ı karıştırmayalım lütfen. referandumdan hayır çıkacağı için küfür söz konusu bile değildir ama, madem evet çıkacak diye hevesleniyorsunuz, hevesinizi kırmayayım ve söylenecek sözü söyleyeyim.

(bkz: orospu çocuğu yobazlar)
(bkz: ananı da al git)*
"halkımız evet i seçerek ne kadar cahil olduğunu ispatlamış oldu , referandum geçersizdir hayır demediğiniz için anayasa mahkemesine götürüyorum"
tarzı birşeyler olabilir.

sonucunda halk kendi istediğini yapmayınca küfretmekten başka birşey yapmayan bir partiden bahsediyoruz.