bugün

oy almak için sözlerini yutan bir partiyi nasıl savunuyorsunuz çok merak ediyorum.

çarşaflılara sövdünüz, kapalıları hor gördünüz iş oya gelince çarşaflıya rozet taktınız baktınız yemedi çarşafını yırtıp suratına tükürdünüz.

dediniz ki; kur'an kursları kapatılsın. cemaatçiler el koyuor. seçim zamanı geldi kampanya olarak kur'an kursu açtınız.

şimdi dini sömüren kim la burda?

gandi geldi gandi geldi kurtaracak gandi. evet kurtardı. türban sorununu çözecez dedi ertesi günü ben öyle bişi demedim dedi. geri vites. yolsuzluk yolsuzluk dedi kendi ssk müdürlüğü döneminde kurumu bir milyar dolar zarara uğrattı. miktardan emin değilim de isteyenler açıp okuyabilir zor değil. her neyse yani chp geleneğidir sözünü yemek. peki size soru:

(bkz: söz vermek göt vermeye benzer mi)
kendinizi 1940 lardamı sanıyorsunuz ki 40 lardan beri aynı modeli ileri bu diye dayatıyorsunuz diye çeşitlenebilir.
gerçekten bu kadar saf mısınız yoksa hain mi?
denilebilecek şuursuz güruhtur.
(bkz: militan derken başkanım)
(bkz: sübhanallah ibretlik sorular kardeş)
(bkz: eksilemeyen chp li kalmasın)
siz yapınca olan ak partili yapınca neden olmuyor şeklinde bir çeşitleme daha yapılabilir.
gundi kemalin onur öymen ve türban gibi olaylarda seri bir şekilde taktığı geri viteslerine siz de hasta mısınız ?
mustafa balbay'a neden düzenli olarak 100 bin lira rüşvet veriyordunuz? hayır hasenat değil herhalde değil mi?

önder sav denen mahlukat hacca giden vatandaşı ile dalga geçiyor. siz gelince başa bu mu olacak halka bakış açınız. bu ülkenin görünürde %99 u müslüman %50 si de reelde müslüman diyelim (tamamen sallamasyon rakamdır) siz başa gelince halkın yüzde ellisi ile taşak mı geçeceksiniz? bu mu sizin anlayışınız. e bu tabi. önder sav geçirmedi mi gandi yi başa?
beyne indirgenmiş siyasetin doğmalardan farkı olmadığı düşünülünce askıda kalacağı kesiin olan sorulardır.
cidden hala ilericiliği temsil ettiğinize inanıyormusunuz yoksa bile bile mi ilericiyim diyorsunuz diye örnek oruları çoğaltmak mümkün.
hayır diyeceğiniz anayasa değişikliklerini okudunuz mu diye +1 soru daha üretilebilir.
merak eden insanların "lan bunlar hep başkalarına cahil diyorlar, başkalarını sınava çekiyorlar, bakalım ne biliyolar" diye sınava çekmesidir.

nasyonel sosyalizmi savunan bir mantık sol parti midir?
hitlerin nasyonel sosyalizm anlayışı ile onur öymen'in milliyetçi sosyalizm anlayışı arasında ne gibi farklar vardır?
Bir zamanların "Milli eğitim mi olur" diyen Milli eğitim bakanının art niyetlice kullandığı militan sözcüğünü cahiller tarafından manası bilinmeden veya art niyetli olarak kullandığı sorulardır. Oğlum ne pis adamlarmışsınız Militan ne lan?

Sonra demokratız yarrağız küreğiz. Siz gidin Şehit ülkücüleri kullanarak ağlaşın sonrasında da ardlarından demediğinizi bırakmayın.

Devlet Bahçeli bu Militan geyiğine ne demişti?

"Hüseyin çelik Türk düşmanıdır!"

Ağzına yüreğine sağlık.
cevaplaması gereken onca "soru" varken, zeytinyağı gibi üste çıkan yurdum gericisinin sorduğu sorulardır.
(bkz: militan ne arar la chp de)