bugün

ırak şam islam devleti adlı vahşi terör örgütüne sempati duyan ve islamı yaydıklarına inananlarca cevabı merak edilen sual.

dhkp-c bir terör örgütüdür de, size göre ışid nedir? madımak'ta insanları allahu ekber diyerek yakanlar nedir? valla merak ettim.

küfürler edeceğine, akp kitlesinin neler dediklerine bak la dürzü.
dhkp c den milliyetci muhafakar liberal zindiklar korkar. bence teror degil halk orgutudur.
CHP nin en büyük sorunu bu soruya net yanıt veremediği için seçimlerde sıçmasıdır. Tabanın bi kısmı Atatürkçü bir kısmı atatürk tunceliyi bombalattı diyor böyle de enteresan abilerimiz işte.
Devletin terörüne savaş, halkın savaşına terör denirmiş.
Onlara gore dhkp c diye bisey yoktur. Varsa bile ismi dhkp c degil ...... Dernegi, ........ Sendikasi olabilir.
atatürk tunceli'yi bombalattı demekle atatürkçü olmanın ne gibi bir tezat taşıdığını çözemedim. yapacağınız parti tabanı analizine sokayım. atatürk kusursuz bir insan değildir, her insan gibi onun da yaptığı hatalar ve kusurları elbette var.
ama sevapları günahlarından daha fazla olduğu için seviyor, saygı duyuyoruz. biz bir şeyleri borçlu olduğumuz insanlara saygı duyarız her zaman. çünkü aksi şerefli bir insana yakışmaz.

2. soruya gelecek olursak, dhkp-c taban olarak, tanıdığım insanlar kadarıyla hiçbir şahsi çıkar gözetmeyen, biraz da saf ve kandırılmış insanlardan oluşuyor. tepeye gelince dursun karataş denen vampir bu adamların sırtından kazandıklarıyla avrupalarda gül gibi geçinip gidiyor. çok anlattık ama ne anlayan ne de dinleyen oldu. sonuç itibariyle terörist bir örgüttür fakat son zamanların hit partisi kadar zarar vermemişlerdir ülkeye, ne maddi ne de manevi.

şimdi ben de size bir soru sorayım; madımakta onlarca insanı yakarak öldüren insanların davasını zaman aşımı kisvesi altında düşüren parti terörist midir değil midir?
bana göre de değildir. sonuçta eylemlerine bakınca emperyalist karşıtı olduğunu görüyoruz. ayrıca teröre bulaşmadan hiçbir idoloji ayakta kalamaz. senin adalet diye inandığın öldürenlerin sadece belli bir üniforma giymesi. özünde fark yoktur.
değildir çünkü ikisininde temelinde aleviler,ateistler,komünistler barınmaktadır.
dhkp c, terör örgütüdür. chp'li değilim, bana göre böyle.
çiçek çocuklardır. kaleşlerin ucuna gül takıp poz veren hippiler misali masum ve dallamalar.
Parklara bile dhkpcli teröristlerin isimlerini verdiklerine göre değildir.
terör örgütüdür evet.

terörün de teröristin de tanımı bellidir.
elin değmişken bir de akp'lilere uğrayıp şeyh said'i sor kekem.

malum bir dönem fazilet ve refah partisi çatıları altında torunu ile birlikte siyaset yapmışlıkları var.

bir sor da aydınlanalım hep birlikte.
dhkp c terör örgütü listesinde bulunmaktadır.
görsel
Değildir.
ülkücü katili bir dev-sol militanı olduğu için almanya'ya kaçan birini alıp partisinden vekil seçtiren, kanallarında baş köşelere oturtan akplilerin önce kendilerine sorması gereken bir soru.

bakın bir insanın yalancı bir dalyarak olup olmadığını, sorduğu soruyu önce kendisine sorabilecek metanete sahip olmasıyla ilişkilendirdiğim günden beri hayat kalitem gitgide artıyor.