bugün

CHP'liyim. rakı falanda içmedim. alkol hayatımda ağzıma sürmedim. müslümanım, chp liyim. müslümanım çünkü milleti kandırmıyorum. müslümanım çünkü din üzerinden insanları kendi tarafıma çekmeye çalışmıyorum. müslümanım çünkü vatanı parça parça satmıyorum. müslümanım ve chp liyim.

bide düzelteyim. şunu söylemeyi unutmuşum. müslümanım çünkü benim dinimde götünü kapatman emredilirken göt kılı olduğumu iddia etmiyorum.
cesaret hapı yutmuş olabilir yada sabahları ciğer yiyorda olabilir.

ama herşeyden önce utanması yoktur bu cümleyi söylerken.

yada dediğiniz gibi sarhoş olabilr.
valla "çalıyor ama çalışıyor" diyebilen akpliler kadar şerefsiz değildir.
hemen söyleyim, oylar chp'ye ölümüne chp'liyim. Yeterki hırsızları gönderelim.
Utanmadan göt kılı olduğunu haykıran göt kıllarından daha haysiyetlidir.
Chp nin utanılacak bir şey yapmamasından kaynaklanır.
akp li olduğunu utanmadan söyleyebilen insan gibi değildir.

zira ben sizin yerinizde olsam saadet der yırtmaya çalışırdım.
insandır. utanmadan söylüyorum. chp'liyim. hem neden utanacağım en azından çalıp çırpan bir partiye oy vermiyorum.
Zaten utanilcak bir davranış yapmıyordur ve desteklediğim insandır.
şunca şirk ve küfürle (bkz: akp lilerin şirk beyanları sıralı tam liste) uzak yakın alakası olmayan insandır.
utanması için bir sebebinin bulunmamasından kaynaklıdır.

ülkenin kaynaklarını chp özelleştirmedi, ayakkabı kutularında paralar evlerinde para sayma makinaları chplilerin evinde çıkmadı, vatandaşın kafasına gözüne bibergazı kapsülü atılması emrini chp vermedi, kuran şeklinde pasta yaptırıp chpliler yemedi, bakara makara diyerek din ile dalgayı chpliler geçmedi, çiftçiye ananı da al git diye chp başkanı demedi, vatandaşa gavat diyenlerde chpli değildi. paraları sıfırlamaya çalışanlar da chpli değildi.

bütün bunlardan sonra chpliyim demek aslında gurur verici...
ulan varya sırf israfsınız.
utanmadan hedepeli olan zatlardan daha iyidir efendim. bizce hdp kapansın hepsi de chpeye oy versin!
utanman yok mu lan senin

dedirten insan.
Akpli olduğunu utanmadan söyleyebilen insana göre daha fazla utanç duygusu olan insandır.