bugün

kendi, beyinlerindeki çarşafları yırtmadıkça eylemlerinin bir sonuca ulaşamayacağı zümredir, inancı gereği örtünene saygı gösteremeyenler, inançsızlıklarıyla övünüp, güya çağdaşlık propagandası yapıyorlar, aşağılamaya çalışırken, aşağılık duruma düşme gayreti içerisine giriyorlar, yazık.
--spoiler--
medeniyet dediğin açmaksa bedeni,
desene hayvanlar insanlardan daha medeni.
--spoiler--

mehmet akif ersoy

chp medeniyet konusunda epeyi ilerlermiş. allah hidayet versin.
bir grup kemalist teyzenin içinde bulunduğu eylem. kemalizmin ne denli içler acısı bir hale düştüğüne dair güzel örneklerden birisi.
giyilen kıyafetle çağdaş olunabileceğini düşünen, vizyonsuz birkaç soytarının eylemidir.
elalem devrim yapınca özgürlükleri genişletmiş bizimkiler ilk iş bir şeyleri yasaklamış.
bari yeni nesil kafasını kumdan çıkarsın diye umut ediyoruz.
bu hareketin savunulacak elle tutulur hiçbir yeri yok ama 367'den çıkan tavşanın bile savunulduğu bir ülke burası.
akşam haberlerde izlerken bir tanesinin çarşafları yırtarken aynı zamanda ''kimse bize peçe taktıramaz,biz atatürkün çocuklarıyız '' diyişini dehşetle izledim.abla ne içtiyse aynısından istiyorum.
özgürlükçü geçinen ama faşistin önde bayrak taşıyanı olan menopoz teyzelerin, tam kendilerine yakışır eylemleridir.
iktidar gücünü ele geçirdiklerinde neler yapacakları hakkında güzel bir ipucudur.
bunlarla uğraşmak yerine ne bileyim; ahşap boyama, yağlıboya resim falan gibi şeyler yapsalar memlekete daha çok faydaları dokunur sanırım.
aydınlığa, siyah renkli çarşafları yırtarak ulaşaklarını sanan bir grup menapoz teyzenin yaptığı eylemdir.

ayrıca "kimse bize peçe taktıramaz. biz atatürk'ün çocuklarıyız." diye bağırmalarıda ne kadar paranoyak olduklarını gösterir. teyze bu yaşına geldin. kimse sana "peçe tak, çarşaf giy" dedi mi? yok demedi. ee daha ne bu saçmalık. sen istediğin için mini etek giyiyorsan, o çarşafı giyen kadın da istediği için giyiyor.

o da değil. sen bir parti olarak bu ülkenin bütün vatandaşlarına hitap etmek zorundasın. zaten bu ülkenin çoğunluğu da senin reddettiğiniz fikirleri savunuyor. sen ortalıkta böyle çarşaf yırtarsan, sana gelen oy yine yükselmeyecek yine yükselmeyecek. ben bunu burdan düşünebiliyorum ama sen düşünemiyosun. bu tavırla chp nin iktidar olması imkansız.
komiktir. lan zati çarşaflı değilsiniz. dahası bu hareketiniz ile birilerine mini etek parçalama hakkı verdiniz.
bi taraftan parti başkanı çarşaflı kadınlara chp rozeti takıyor diğer taraftan da partili bi kaç hanfendi çarşaf yırtıyor.
(bkz: bu ne yaman çelişki anne)
yobazlıkları doruk noktasına ulaşmış grubun eylemidir. bu ülkeyi karanlığa gömmeye çalışan acınası zihniyetin ürünüdür bu kadınlar.
bu partinin iktidar olamamasının tek sebebi olan zihniyeti yansıtan kadınlardır.
allah ıslah etsin.
menopoz dönemlerini yaşayan kadınlarda görülen tuhaf davranışlara bir örnek teşkil etmesi açısından bilimsel olrak incelenmelidir.
hakkında bu kadar az yazı yazılmış olması ilginç olan eylemdir. bu nasıl bir ruh sağlığıdır, bu nasıl manyaklıktır anlamak çok güç. herşeyi eleştiren "muahalif" gençliğin gözünden kaçmış galiba bu olay. (bkz: iyi niyet)
Bir de halk bize neden oy vermiyor diye dert yanarlar. Hele haftasonu Ankara il kongresinde Baykal her "gelecek CHP iktidarı döneminde" dediğinde gülmekten kırıldım. isminde Halk olsun ama halkla zerre alakan olmasın.
ace reklamında mı oynamışlar acaba? diye düşündüren eylemdir. ayşe teyze geliyor kaçın! ya da ace kullanın.