bugün

an itibariyle kurdum resmen. ak partili paralı maşaları yola getirmek için çabalayan gammazlardır. bu akşam ilk eğitim entry'si yazılacak birliktir.

öncelikle gammaz nedir? nasıl olunur?

sözlük kurallarına aykırı entryleri yetkili ve moderasyon ekibine bildiren kişilere gammaz denir. gammaz penceresi vardır. entrylerin altında çıkan oy verme mesaj ve soru işaretinin yanında "?!" butonuyla açılır ve o entrye işlem yapmaya yarar.
sözlükte 3 ayını doldurmuş, çok fazla çaylak olmamış ve sözlüğün amacını anlamış tüm yazarlar bir derdim var kısmından isteklerini belirterek gammaz olabilir.

(bkz: akp trollerini fişliyor ve sildiriyoruz kampanyası)
(bkz: gammazlık)
chp nin demokrasi anlayaşına örnek olarak gösterilebilecek durumdur. bunlar iktidar olursa neler yapar hesap edin.
iktidar olurlarsa istiklal mahkemeleri kurup müslümanları idam etmekle başlarlar.
Bunların zaten icraat yaptığı yok.
Anca yapanı engellerler.
demokrasi demokrasi diye aglayip sozlukte bile farkli seslere tahammulu olmayan klasik chpli davranisidir. dusunun bunlar daha sozlukte bile farkli seslere tahammul edemiyorlar Allah korusun ulkenin basina gelseler kim bilir ne olur. bi de utanmadan saga sola diktator damgasi yapistirir bunlar.