bugün

Son seçimi aslında Kaybetmiş akp'lilere sorulan sorudur.

(bkz: istanbul u kazanan Türkiye yi kazanır)
Seçmen akp'ye mesaj verdiyse 2023'te yandınız. Çünkü şu anda 2019'dan çok daha kötü bir durumdayız. AKP halkın verdiği mesajı anlamamış görünüyor.
aydın ,muğla büyükşehirde chp de ayrıca kocaeli merkezde chp de.
on yıldaki tek başarıları üç beş büyükşehir kazanmak, bir de böyle bakmak lazım.

edit: alttaki çok akıllıya söylüyorum. chp'nin kalesi denen yerlerden birinde yaşıyorum, belediyeciliklerinin nasıl olduğunu senden daha iyi biliyorum. instagramdan çiçek böcek beldemizi seviyoruz , icraate gelince hiçbir şey yok, kocaman bir hiçlik. zengin kaçak site diker, zenginin sitesinin moloz kamyonları yolların ırzına geçer sıkıntı yok, fakir fukara balkonu tuğlayla kapatır hemen şova başlarlar kaçak yapıyla mücadele ediyoruz beldemizin çehresini bozmayacağız diye siz de bunu bir güzel yiyorsunuz. aynen kardeşim, bozmayacaksınız. her yer kaçak çantacı, nargile kafe dolu, çok güzel koruyorsunuz beldenizin çehresini.
aslında bu parti meselesi değil, araştırma soruşturma meselesi. başka parti de gelse aynısı olacaktı. sonuçta para her eksime tatlı geliyor. tabii ki söylediklerim yobazın en kralı olan chp seçmenini sinirlendiriyor sonra eruhmu meruhlu zırlıyorlar.
üç beş büyük şehir dediği de ankara istanbul izmir adana. ahah konyada takılın gençler siz.

ek: eruhlu biraz içerlemiş gibisin ahahahaha
Çünkü hdp daha kötü. Aday çıkarmadı malum.
Belediye meclisi akpdeymiş ahahha. Tatlı şey; belediye meclisine 3k nüfuslu evren in 2, 1 milyon nüfuslu çankayanın 6-7 üye göndermesi mantıksızlığından olmasın o?

Olay; chp nin süper iş yapmasi değil-ki öyle bişi yok- Muhafazakarlığın ve onun en vasıfsız kolu siyasal islam/neo osmanlıcılığın bir köylü ideolojisi olmasi ve kentlerden yavaş yavaş silinmesiyle alakalıdir.

Akp'nin elindeki tek "kent" bursa'dır. O da bir seçim sonra gelir zaten.
AKP seçmeninin partiye, pardon organize suç örgütüne, "küçük" bir mesaj vermek istemesine kaynaklandığı iddiasıyla cevaplanmaya çalışılan sorudur.

iyi de akp ne suç işledi de seçmeni böyle kızdı? Onu da yazacak büzük var mı sende yobaz?