bugün

mevlüt çavuşoğlu açıklaması.

http://www.habergzt.com/c...illetvekilleri-var/47108/

ve maalesef doğru.
Malum partinin içinde de kpd li ve hizbullahçı vekiller var. Çok net.
malum partinin içerisinde kimse yok çünkü hepsi tek bir adama biat eden kuklalar, sadece kalabalık ediyorlar ve malum şahıs doğrudan israil'e bağlı ve onlar için çalışıyor.
geçen gün kürdistan bayrağını tüm türkiye'de yukarı çektiler, şimdi acıların çocuğu chp'ye sallayarak açık kapatmaya çalışıyorlar. bana ne lan chp'den amk salakları sanki chp iktidar.
https://www.youtube.com/watch?v=ph_tuzTGdxA
Bunu diyen adamın partisinin büyükbaşı geçen hafta kürdistan bayrağı meşrudur dedi.
yanlış adamın yaptığı doğru tespit.

evet okur okumaz 'sen kendi partine bak önce' diyorsun. fakat acı ama gerçek.

şu an chp'nin içerisinde pkk'nın gençlik yapılanmasını ydg-h'ı sivil diye nitelendiren vekil var. dhkp-c'li bombacıları savunan vekil var. fetöcü gazetenin genel yayın yönetmenliğini yapmış vekil var.

chp bu çukurun içinde maalesef.
malum parti içinde de ışidli var biz bir şey diyor muyuz diye düşündüren açıklama.
Chplilerin bile inkar etmediği gerçek.
sizin fetöcüler hepsini siker.

Raad ol ganka
Akp içinde de dünya kadar fetöcü vardı. Yok muydu ? Doluydu. Hala da var.

Fethi sekinin şehit olduğu izmir adliyesi basıldığında, içeriden bir fetö mensubu bilgileri pkk militanlarına vermişti. Ne çabuk unuttunuz.

Şu iktidarı, muhalefeti düşman görme hastalığını bırakın artık bir kenara da açın gözlerinizi. Tanıyın dostu düşmanı.
iyi ki chp ve terörist milletvekilleri var yoksa akepenin yardımına kim yetişecek, adamlar her sıkıştığında chp'ye sallıyor ve tüm sorunlar çözülüyor.
ben sonuca bakarım, chp ve terörist milletvekilleri ile bir noktada anlaşabilirim. türkiye'nin hiçbir işe yaramayan yılda 100 milyar dolar kayıp ve 1000 şehit geri dönümü olan boklu güneydoğusunu verip çok daha güçlü bir türkiye kurabilirim. karşımda artık devlet olduğu için bundan sonra savaş olacaksa devletler arası olur.
bir de israilci sütten çıkmış ak kaşık partisine bakalım, adamlar utanmasa benim götümdeki donu da satacak.
bit siktirin gidin aq, ben karar verdim, dünyanın en aptal halkı bu ülkede yaşıyor.
Hele sorun bakalım " dhkpc terör örgütüdür " diyecek chp li var mı? Sonra yorum yapalım.
gerçek olması değil de chp seçmeninin bu durumu kabullenmesi daha acı.

ben ve ailem chp seçmeniyiz ama kemal kılıçdaroğlu ve yanındaki malum ekip bizi chp'den soğuttu. oy vermiyoruz. başka partiye de vermiyoruz ama chp'ye de vermiyoruz.

bu malum ekibi size tek tek yazayım: eren erdem, barış yarkadaş, sezgin tanrıkulu, mahmut tanal, enis berberoğlu...

bu ekip chp'li ya da atatürkçü değil, yerleştirilmiş bir ekip. hepsinin geçmişlerini, demeçlerini, neler yaptıklarını tek tek araştırın ne demekistediğimi anlayacaksınız. partinin yüzü olan bu ekip ve kemal kılıçdaroğlu chp'li ya da atatürkçü değil.
yılmaz özdil söylemiş olsa gerçekten chp seçmeni ciddiye alırdı. ama akp'li biri söyleyince asla ve asla tartışmıyorlar bile.

çünkü yılmaz özdil akp karşıtlığından servet yaptı. böylesine çıplak bir gerçeği dile getirip chp'nin düzelmesine katkıda bulunursa karşıtlığından servet yaptığı şeyi eliyle yok etmiş olur.
Dışişleri bakanı olduğundan olsa gerek akpnin icindeki pkklı ve fetöcüler dururken chpye bulaşmış.

Telefonunda bylock tespit edilen 120 akpli milletvekili olduğu söyleniyor halbuki.
adam haklı ne yazık ki. akp'ye de benzer eleştiriler yöneltebiliriz geçmiş siyaseti için fakat şu an akp bütün örgütlerle yoğun savaş halinde, bir temizlik durumu var.

akp'de bu durum varken maalesef chp düşmanımın düşmanı dostumdur düsturundan yola çıkarak fetö, pkk ve dhkp-c gibi terör örgütleriyle yakınlaşıyor. chp seçmeni akp nefretinden dolayı bu menfur gerçeği göremiyor.
yahu bu bozuk Kemalist kafayı anlamak mümkün değil, adama diyorsun ki; senin partinin içinde terörist var, adamın yaptığı savunmaya bak; olsun akp de de var, güler misin Ağlar mısın yahu, sizin o olmayan Beyninizi neyse ..
fakat tek bir akp'li fetöcü milletvekili yok!..
chp'liler bu gerçeği akp'ye saldırarak görmezden geliyor. bu da akp'nin çok işine yarıyor.
sadece chp'lilerin farkında olmadığı gerçek. ama kabullenmek zor, atatürk'ün partisine sol fraksiyonlar adı altınta her türlü örgütçü girebiliyor, yer tutabiliyor.
akp içinde fetöcüler var chpde pkk lı var mhpde gerçek milliyetçiler muhalif ulan ne güzel memleket be. (!)