bugün

Kemal kılıçdaroğlu ve kurmaylarının uyguladıkları politika ile sırf şanlı ak parti düşmanlığı yüzünden teröristlerle işbirliği yapması durumudur.

Ancak recep tayyip erdoğan dönen bu kirli oyunlara asla izin vermeyecek.
Bilinen kardeşliktir.
Adamlar teröre karşı bile durmuyorlar daha ne diyelim.
bugünkü dokunulmazlık oylamasında da yeniden ortaya çıkmıştır.
"ak parti'nin karşısında çamur olsun desteklerim" zihniyetini benimseyen chp'nin doğal tutumudur. seçicilik sıfır.
her terör eyleminden sonra aynı dili kullanarak türkiye cumhuriyeti devleti aleyhine propaganda yapmalarından da anlaşılan kardeşliktir.

sizin yatacak yeriniz yok ulan kansız şerefsizler.
saldırıyı yapan işid aq ne alaka hdp.
Ulan bir durun be!

Patlamayi yapan isid.
Yiten canlar var.
Nedesin biri ahmet biri mehmet mi desin.
Yeter artik demesi ayni diye bu mudur senin anlayışın.
Biri su trolü alsın yoksa kor ateşle yakacağım az kaldi!
terörü besleyen iki muhalefet partisi. her terör olayında onlar suçlu değil ama terörle mücadele eden iktidar partisi suçlu.
yersen.
28 haziran 2016 atatürk havaalanı patlamasının tek sorumlusu olan akepik çomarların yeniden piyasaya sürdükleri bir sıçmık.

ne oldu orospu çocukları ?

pkklı arkadaşlarınız yine götünüzü yaktı değil mi ?

incirlik'te konuşmamış mıydınız bunları ?

kandırdılar mı yine ?
valla ben öyle bir kardeşlik görmedim ama şivan perver ile el ele kol kola köürdisthannn diye bağıran bir uzun adamı çok net hatırlıyorum.

hayır kendimi tutamayacağım da bu neyin orospu çocoukluğu paralel evrenden mi geldiniz. Aynı dünyada aynı evrende yaşıyoruz. açılım süreci denilen şeyi ben rüyamda mı görmüştüm.

ben sizin yapacağınız propagandayı sikeyim.

Not: özür dilerim moderatör bu kadar tarihi çarpıtmak hem de yakın tarihi... orr....pu cocuklugudur.
Abi valla merak ediyorum,uyuşturucuya tövbeli olsuğum için yeri geliyor 100 cl alkol tüketiyorum.
Lakin, hiç bu kadar mantığımı ve sorgulama yetimi kaybedemedim.
Ne kullanıyorsunuz?
Kafanız nasıl bu kadar boş olabiliyor?
imreniyorum.
Size değil angutlar, bomboş beyne sahip olmanıza.
Nasıl?
ikiside aynı kapıya hizmet eder neticede.
zamanında yazdık . (bkz: #29059332)
sırf at gozlukleri inebilsin ve şu orospucocuklarını ıktıdara getiren zihniyetin beyni berraklaşsın diye..

ama yok, hala chp-hdp kardeşliği diye diye beyin fakirlerinin entrylerini okuyoruz..
Birlikte iyi salladınız, hala da sallıyorsunuz. Allah sorar elbet.
Yalan bir iddia.
Bak bak gündem değiştirme çabalarına bak orospu çocuklarının!

Kendi hava limanını sırf gündem değişsin diye patlatanları konuşma sen chp hdp zaten derdin çomarrr.
akp zırvası. gündem değiştirmek için chp ye saldır. artık yemiyoruz. başka şeyler düşünün.
Gündem değiştirmeyin ulan 2 dakika adam olun.Saçma olan önerme ya ne alakası var.
Gündem değiştirmeyin ulan 2 dakika adam olun.Saçma olan önerme ya ne alakası var.
aradaki tek fark Atatürk faktörüdür. Atatürk'ün kurduğu gibi bir yönetim hüküm sürse muhtemelen halen ülkemizde söz sahibi olabilirlerdi.

lakin gün geldi devran değişti chp nin pkk yaklaşımı ile 6 ok taki ilkelerin hepsi tarih oldu. bu da onları chdp gibin bir şey yaptı.
günlük küfür ihtiyacımızı gideren yazarların varlığını gözler önüne seren başlık.
sen chp demeden önce ağzındakini çıkar ilk önce.
biatçı, talancı, peşkeşçi karaktersizler.
megri megri korosunu unutturmak üzere söylenendir. çok basit oyunlar bunlar azıcık zekice bir şeyler yapsanız ya.
(bkz: yandaş gazetelere manşet önerileri)

not: sanki bunlarla zamanında gizli-kapaklı barış görüşmeleri yapanlar kendileri değilmiş gibi...
http://www.youtube.com/watch?v=wgazXXd-x3s
http://www.youtube.com/watch?v=hxSFkXdE9w0
chp ye başka türlü düşmanlık olunmayacağı için ortaya atılan provakasyon tipimsi.