bugün

bir uğur boral vecizesi. chelsea'yi kastediyor. hadi geçtim karşındaki takımın chelsea olduğunu. siz değil miydiniz sevilla'nın hocası fb yi küçük görünce gurur meselesi yapan? kızmadınız mı o zaman hiç onlara? eee yavrum şimdi o zaman neden aynı şeyleri dünyanın en büyük takımlarından birine karşı yapıp resmen rezil olmanın adımlarını atıyorsun? ha neden? söyle haydi!

http://www.haberturk.com/...cat=170&dt=2008/04/01
(bkz: ronaldinho aslan gibi)
Şöylesi bir dialogda geçen iddia:
-Chelsea yi rahat eleriz Rıfat Abi
-Nerden biliyon lan?
-Abi adamlarda takım ruhu yok bi kere.Ayrıca topcular hocayı da sevmiyorlar zaten, araları limoni.
-Niye adamı nikahına mı alıcaklardı mina koyim
dostum, biz de turu geçmenizi isteriz ancak $öyle bir durum var:
sizin bütün takımı toplasan, bi tane drogba etmiyor!
uğur boral, sözüm sana. drogba topu alınca, senin gibi 10 taneyi antreman kukası olarak kullanır. tamam ben de inanıyorum, takım oyunuyla chelsea'yı zorlayabilirsiniz ama;
rahat elemek? bence en iyisi sen kum havuzunda pipinle oyna.
chelsea takımını hiç izlememiş ve de duymamış insan söylemi. sevilla'yı elediniz tamam sokaklarda kutladık ama gözünü seveyim kardeşim, chelsea bu öyle sevilla gibi iki tane atıp bırakmaz. ayrıca senin defansının dördü toplansa drogba'yı tutup tutamayacağı belirsizdir. tabi umutluyuz hepimiz de biraz yavaş, otur bi soluklan ya.
(bkz: chelsea yi rahat emeriz)

(bkz: anlamli tashih)
ilk maçı fenerbahçenin 4-1 kazanacağını gözönüne alırsak doğru bir saptamadır.
(bkz: sen bana bunu diyemezsin)
(bkz: başlık nick uyumu) *
Chelsea futbolcularına karşı Uğur Boral'ın kötü planları olduğunu çağrıştıran önerme. Sakatlama, yaralama gibi olaylar şüphe duyulası konular içersinde...
(bkz: rüyalarda buluşuruz)
"Lan tamam ingiltere ligini izlemiyorsun peki hiç mi playstation oynamadın uğur boral" diyerek isyan etmemize neden olmuş uğur boral açıklaması.

(bkz: tutmayın küçük enişteyi)
(bkz: ingiltere ye milli maclarda gol atamama sorunu)
türk futbolu neden gelişmiyor sorusuna en güzel cevap olan saçma söz.

şöyle ki bu sadece fenerbahçe için değil diğer türk takımları içinde geçerli.
avrupa'da bir takım ile karşılaşılacağı zaman ya "mutlaka rahat rahat eleriz, bizi yenemezler" havasına giriliyor ya da "kesin yeniliriz imkanımız yok" moduna geçiliyor. yahu kardeşim maç oynanmadan ne kazanılır, ne kaybedilir.
illa ki bir şeyler söyleyeceksen "elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız" der susarsın.
yok eleriz, yok mutlaka eleniriz saçmalıkları ile nereye gidebiliriz ki?
hepimizin istediği şey bu ama:

(bkz: dereyi görmeden paçaları sıvamak)
(bkz: buyuk lokma ye buyuk laf konusma)
(bkz: allah utandırmasın)
tek başına eler uğur o ingiliz herifleri. chelsea ne ki, manchester ne ki?.. di mi güntekin?
(bkz: gote giren semsiyeyi acma cabasi)
(bkz: temennimiz o yönde)
(bkz: gonuşma len)
(bkz: kendimi kırbaçlatırım)
denilesi söz
ugur boral'in temennisidir, dilegidir, ongorusudur.

tabi ki ugur boral bilse turklerin ingilizlerden daha cok fenerbahce'nin elenmesini istedigini; paylasmazdi goruslerini.

bu arada i$kembeden sallayanlara aman diyim, dikkat edelim sevilla'ya donmesin olay.

2. bir buralar anti fbli entrysi doluydu vakaasini kaldirmaz bu sozlugun database'i.