bugün

ahahaha ulan iyi ki 2017-21 arasında sözlüğe takılmamışım.
(bkz: Sözlük bank)
kanser ve hasta olduğuna inandırıp para gondikliyip 100'e yakın sevgili yaptıktan sonra sözlükten kaybolan koca yürekli ablamız.

O gün ne gülmüştüm ama 25 tane erkek elinde göz yaşları ile başlıkta ağlarken. :(
uludağ sözlüğün 15 yıllık tarihinde eşine az rastlanır olaylardan birisidir. on ikinci nesiller bilmez.
Yolunacak baya kaz varmış kız da bu potansiyeli keşfetmiş dibine kadar yapmış vurgunu.
Lafa gelince kadın yazar olduguna bile inanmayan, herkese harun abi yakıstırması yapan tipler kandırılmıştır kesin.
Biz de akıllı adamlar var sözlükte sanıyoruz.
Ulan Ne salaklar varmış burada dedirten hikaye.
Çok gerizekalı gördüm ama sözlük ortamında her gördüğüne inanan yıkıklara ayrı bir acıyorum.
Mercedes almıştı havasini atıyordu.hala görürüm ne enayiler var diyordu.*
Öyle kele böyle tarak. Adam olsaydınız da sikilmeseydiniz.
Bu şey gibi Bulgaristan'dan telefonla arayıp türk erkeklerinden para isteyen karılar gibi. Binlerce Türk erkeği hiç tanımadıkları, görmedikleri bu kadınlara paralar gönderdi.

-Kanser oldum hayatım tedavi için acil para lazım.
- IBAN ver hemen gönderiyorum canım.

Para gönderildi...

işbu Yukarıdaki olay Uludağ sözlükte yaşanmıştır.
oradan buradan kopyalayıp yapıştırdığı entry ve feyk fotograflarla nice genconun duygularıyla oynadı.
ne gülmüştüm ama.
beynimde tümör var.

annem de bipolar.
Olay neydi bilen biri anlatsın.
(img:#2060257)
Kaç yıldır bu sözlükteyim ilk defa duyuyorum bu kişiyi. Manyaksınız olm siz.
Hiç tanımadım sanırım benden önce sözlükteydi. Baktım mesajlaşmamız da olmamış.
Ulan benimle 2-3 mesajlık muhabbeti olmuştu, kabak gibi anlamıştım banker kastelli karakterini. Bu malları nasıl kandırdı bu? Harbi mal olmak lazım.
He ya sözlüğümüzün dolap osman'ıydı, tosuncuğumuzdu. Ellerinde çükleri piyade taburu gibi peşinde yürüttü koca sözlüğü. Helal olsun, aşk olsun. Oh olsun mk *
en son 100 e yakın sözlük erkeğini vericem size diye dolandırıp etilerde ev almıştı. ne oldu sahi ona *

elleri çüklerinde çaresizce bıraktığı o gençler ya... içim burkuluyor.

%99 kadın bile değildi.