bugün

(bkz: löseve jöle bağışlama kampanyası) başlığında yaptığı terbiyesizlik saygısızlık hayvanlık için bu yazarın silinmesi kampanyasıdır. herkes bi'şeylerle kafa bulabilir dalga geçebilir ama hastalıkla özürle asla! bi insan bunu şakasına bile yaparsa onun annesiyle münasebette bulunurum afedersin.

(bkz: löseve jöle bağışlama kampanyası)
derhal yapılmalıdır. Şimdi millet taşak geçiyorum şerefsizlik yapıyorum sanacak ama ciddiyim. Ufak kardeşlerimiz her şeyin farkında bu nedenle onları güldürmek için, saçları çıktığında elleri alışsın jargonlarıyla olması gereken kampanya.
(charles carmicheal, mobil, 14.08.2012 05:38)

ekleme: öyle ironiyi sikerler aslan.
(bkz: ironiden anlamayan neslin amına koyim)

yeni bir e- imza kampanyasıdır, adam bulamazlarsa onay imzası verebilirim.

kimse fikirleri yüzünden atılamaz, satılamaz. bunu yapmak bağnaz bir düşüncedir, klasik bir baskıdır.

hadi hayırlısı bakalım yazılanlar yüzünden davalık olmuyoruz atılsın deniyoruz. atın arkadaş atın sözlük sizin ya .mına koyim.
hastaliklada dalga gecilebilir , losemi yegenle az eglenmedik kel kafasi ile az ugrasmadik hem gulduk hem cocugu guldurduk neselendirdik ,

birakin bu kadar ciddi olmayi , hem nick altinda anonim yazilan seyler bunlar nokta hedefde bir sahis ele almiyor ,

tamamen karsi oldugum kampanya , mumkunse atilmasini isteyenler kendileri silerek tuketsinler.
lösemilerle açtığı başlık silinse yeterli olur diyerek katılmadığım kampanya.
herşeyi hayatta makaraya alamaz insan alırsa afedersiniz işerken deliği bile tutturamaz. silinsin en azından emsal teşkil eder diğer makaracı yazarların silinmesinin önü açılır.
açtığı başlık silinsin yeterlidir.
http://www.youtube.com/watch?v=qibbrxo9JMc

bu videodaki çocuk "tatlılık, sinerji ve empati" yapmışken bir başkası buna benzer şey yapınca dalga geçmek olmuştur ve bunun karşılığında atılması istenmiştir sözlükten bu kişinin.

bu çocuk dalga geçmiş olmayıp ben dalga geçmiş olmaktayım hasbam. bende kanser hastası olabilirdim, her insanın başına gelebilmektedir böyle şeyler. büyütülecek hiç bir yanı yok.
lösev adına ne yapıyorsun yoksa sadece pasif üyelik mi senin ki?
kime hangi gücünle acıyorsun da içi ahlaksızlıklarla dolu acıma duygularınla yazar silme kampanyası oluşturuyorsun.
silinmesi istenilen yazarın annesi ile 'münasebet' etmek isteyen birinin yüce acıma duygularını görmek istemiyorum. münasebet ne? neyden utanıyorsun da sansürlüyorsun kelimeleri yoksa erdemlerin mi var.

tanrım sen şahitsin ki tüm bu insanlar aciz duygularını kabul etmeyip zavallı insanlara acıyarak kendilerini büyük görüyorlar.
silinsin hatta benim başlıklarıma yazmasın, hatta saçmalamasın, hatta anan diyorum kendisine.
ne kampanyası a.ına koyim, dedirten kampyadır. acaba atılması için kuponmu toplamamız gerekiyor? her yazar istemediği adama kampanya düzenleyecekse, sözlük olmanın bir anlamı var? farklı fikirlere saygı duymayı öğrenin, herşeyi dramatize edip, duygusala bağlamayın biraz rahat davranmak hepinize iyi gelecektir. yazar arkadaşımızın atılmamasını diliyorum. herkese başarılar.
linç edelim silmek yetmez. neyin kafası bu arkadaş.
(bkz: hele bi otur soluklan yiğenim)

her hıyarım var diyene evini yakalım onun, piliç yapalım, şişe takalım... diye koşmamak lazım.
dokuzuncu nesil silik.