bugün

triplerden triplere giren tiptir.

charles bukowski sendromu diye bir olay var bence. bu adamı hiç okumadım tabii, manyak mıyım lan o zırvaları okuayacak kadar. ama bukowski okuyorum diyen her adamda, bir vazgeçmiş tripleri var ki sorma gitsin.

ne bulurlar şu adamda anlamış değilim. ayyaş seksomanyağın tekiymiş işte. erotik yazılar yazan, otisabi ağbimizden daha az zeka sahibi, çirkin bir şahsiyetmiş. eminim ancak parasıyla sevişebilmiştir ömrü boyunca. yoksa o surata eşekler bile vermez, ehehehee.

böyle triplere girmeye ne gerek var anlamış değilim. sen sensin işte, varoş hıyarto'nun tekisin. ne o öyle gece trenlerinde kaybolmuş insan fonetiğine giriyorsun, te allaaam ya.

zaten, hayat seks ve alkolden ibaret değil.
yoktur öyle bişey. genellemek yanlıştır.
(bkz: eşek hoşaftan ne anlar)
varoş hıyarto ayyaş ve bıkkın bir tip olarak normal insanlara da okumalarını tavsiye ediyorum. okuduğunuz şeyin aynısı olmuyosunuz olum bunu da bilin, ayık olun.
eğer yazarın gerçekten kendisi hakkında bir fikri olsaydı bunu charles bukowski başlığına yazardı. beslemeyin olm artık! bırakın kendi kendine oynasın.

" yaşam az sayıdaki kadına hoş bir zerafet vermiş, kalanınıda görmezlikten gelmiş "
(bkz: okumadığı yazar hakkında atıp tutan cibiliyetsiz)