bugün

(bkz: bende senin)
chargoggagoggmanchauggagoggchaubunagungamaugg gölünün bir diğer zor telaffuzu olan massachusetts eyaletinde olması da ayrı bir ilginçliktir.
abd'nin massachusetts eyaletinin nipmuck kızılderililerinin yaşadığı yerde bulunan ve ismi en zor söylenilen göl. kızılderililerinin dilinde: "sen kendi tarafında, ben kendi tarafımda balık avlayalım, ortada ise kimse avlanmasın"anlamına geliyormuş. telaffuzu sebebiyle sadece webster gölü olarak adlandırılmış.

(bkz: chargoggagoggmanchauggagoggchaubunagungamaugglaştıramadıklarımızdansınızdır)
isminde boğulanın çok olduğunu düşündüğüm okyanusdur. *
derinliği yer yer 300 metredir.
içinde g'lerin yüzdüğü göldür.
belkide göldeki varolabilecek bir canavarın çıkardığı seslerden dolayı konmu$ olabilir.
microsoft sam'e söylettirmeye çalıştım ismini, kafayı yedi.
gölü zamanında oluşturan küçük su birikintilerinin baş harflerinden oluşmuş bir göl adı da olabilir.
Lake Chaubunagungamaug diye bi adı daha var ama uzun olan daha etkileyici (bkz: chargoggagoggmanchauggagoggchaubunagungamaugg).
adem'in havva'ya ''çocuklarımın annesi olarak seni seçtim'' demesi.
(bkz: anlamadi ben)
- beldemizin bu gözel gölünün adını bugün törenle kekeme hüseyin koyacak!
+ chargoggagoggmanchauggagoggchaubunagungamaugg...
- algışlan!*
+ be be ben ben be be
- tamam sus hüseyin sıçtın güzelim törene
yüzesi gelene chargoggagoggmanchauggagoggchaubunagungamaugg * *
okurken sonuna bir de yok ebesinin amı eklediğim göl adı.
bir rivayete göre suyu sodalıdır.
* * (bkz: yok ben vazgeçtim)* *
"yeşil başlı gövel ördek, uçar gider chargoggagoggmanchauggagoggchaubunagungamaugg'a karşı"
klavyeye rastgele basıyorum, daha güzel olacak:

jujaujsjdlkıalaıp

işte gördünüz. daha güzel oldu... *
işbu gölün ismini kullanıp entry giren uuser'lerin copy-paste e başvurduğu göl ismidir.
tekerleme gibi gol ismi.

çargog gagog
gımançaug gagog
çabunagun gamaug
google'a yazınca google'ı bile afallattıran 'bunu mu demek istediniz' diye bile sordurtmayan gölün adı.
sınavda sorulduğunda ismi boş bırakılması ve arnold schwarzenegger yazamamayanın, bu ismi yazmak için yanına bile yaklmaşmaması tavsiye edilen göl adı.
görsel
ali sami: abi bu yaz tatile gitmeyi düşünüyorum ne dersin sende gelirmisin?
turgay şeren: neresiymiş bu tatil yeri?
ali sami: chargoggagoggmanchauggagoggchaubunagungamaugg.
turgay şeren: ebenin ali sami.
nasrettin hoca nın maya çalmak istemeyeceği göldür.