bugün

kadınları adam yerine koymamanın günümüz versiyonudur.

nasıl karaktersizliktir ki bu gidiyorlar bir de utanmadan?
haberlerden önce ne diye dillendirmiyorsunuz bunları, maça giderken iyiydi değil mi oh olsun lan ha boş stad ha içi dolu hatun demek istemiş tff ümit özat olmasa yani kısacası isyan etmek için bile bir erkeğin sebebiyet vermesi gerekiyor. biraz çalışın lütfen.
kadın erkek eşitliğini savunuyorum diye öten tiplerin dilinin götüne kaçtığı durum. ceza diye kadın alınıyor stada, ceza diye! hani hak aramaktı derdiniz? hani eşitlikti? şekil yapıcam diye inanmadığı fikirleri savunanlar nerde hani? futboldaki ruhu parayla öldürdüler, yetmedi böyle saçma sapan hareketlerle iyilik yaptıklarını sanıp hepten soğuttular.
bu durumdan gocunmak doğru değil çünkü burada amaç kadınları ve çocukları futbola dahil etmek çok güzel bir uygulama bu sayede kadınlar çocuklarını alıp sosyalleşiyorlar hemde hiç bir ücret ödemeden eğer bu uygulama olmasa ne olurdu stad bomboş hikmet karaman bağırıyor -sağa vur - sola vur - koşun ulan- vurun ulan, ben digitürke bunun için para ödemem seyir zevkini mahvediyor çünkü.
ceza ve hak kelimelerini bulamaç etmek, ülkemizde ve çoğu ülkede pozitif ayrımcılık verdiği kadın toplumu burada da pozitif ayrımcılığa tabi tutulmuştur (bkz: pozitif ayrımcılık)ı tartışalım bence.
otobüste yer vermekte ayrımcılıktır, evhanımı olan kadının kocasının sigortasından yararlanması vs.
Ceza diye belgesel yayınlamak/seyrettirmek gibi, memleket tuhafliklarindandir.
ofsayttan gol olan pozisyonda 1 2 dakika kadar sevinç çığlıkları duymanıza, sert bir faul ve ya kartlı bir pozisyonda tribünlerde koca karı kavgası çıkmış gibi hissetmenize sebep olur.
Turk futbolunun kirli olan yüzünü biraz daha az kirli göstermek için yapılmış, çıkarılmış çalışmalardan sadece biri.
kitap okuma cezası gibi ilginç bir cezadır aslında. ama ikisi de gereklidir.
takımlara değil ama ekran karşısındakilere ciddi bir cezadır. o uğultu dayanılır gibi değil.
fenerbahçeli futbolculara göre hakikaten cezadır volkan yapılan bir röportajda birgün boyunca baş ağrısı çektiğini söylemişti ama bana göre son derece yanlış bir uygulama.
kimse farkında değil ama kadını ceza unsuru olarak kullanarak ona ikinci sınıf insan muamelesi göstermektir. her boka baş kaldıran yürüyüş düzenleyen kadınların bunu es geçmesi garip.