insanı burkar ama öldürmez. Hem vermezse vermez bir daha mesaj atılmaz olur biter. Mesaja herkesin cevap vermesi de beklenmez ki. Kendi bilir demek gerekir.
Vadesi dolmuş mesaja verilen genel ad.

Bazen bir hal gelir başına ve yazacak gücü bulamazsın ve belki de karşındaki de bulamaz. Susar kalırsın.
Bu normaldir, acıdır.

Lâkin bazen kasıtlı yapılır ve süre gelir. burada verilen cevap önemsenmiyorsundur, acıtır.
Önemsemeyen insanları siklemeyin.
yabancı dizilerde falan millet birbirinin mesajını görüp iki gün sonra cevap veriyor relax takılıyor adam bizde tc insanı olarak mesajımız beş dakika görüldüde kalsa devreler atıyor.hiçte bitarafımda olmayan mesajdır.
Okumadan sildiğim mesajlardır.

Sözlükte mesaj alımım kapalı, sadece arkadaşlarım atabiliyor. Fakat eğer ki başka bir platformdan önemli olduğunu düşünmediğim bir mesaj geliyorsa siliyorum ben. Geçen ay samimi olmadığım bir arkadaşım Twitter’dan mesaj attı, cevap verdim. Sonra aradan bir hafta geçti, yine yazdı. Okumadan sildim. Ertesi gün yine yazdı, yine okumadan sildim.
Artık yazmıyor. Swh

Sözlükte de 3 sene önce birisi ile ırklar üzerinden bir tartışmam olmuştu, o zamandan beridir takip etmediğim insanlar bana mesaj atamıyor. Çok garip tipler var burada. Toplamaya çalışsanız bu çeşitlilik çıkmaz.
Kalp kırandan gelmiş olabilir. Görülse bile cevap vermek içten gelmez.