bugün

olacak ama organ bağışı olmayacak zaa.
Valla olacaksa yüce allah inşallah benim karaciğeri yenileyerek verir tekrar.

Bu hayatımda biraz a…na koydum zira kendisinin.
tanrı bulutların üstünde arp çalacağın bir cennet değil, cennet gibi sıfırdan bir dünya yaratacak, aynen adem havvanın sahip olduğu gibi.

çünkü yaratıcı bizim formatımıza bir karar ve bu şekilde yaratmış. yani insan denen o yaratığın bir gezegene/dünyaya ihtiyacı var.
ve dolayısı ile sahip olduğu tüm duyu organlarını kullanmaya.
- 20 lik diş
- kuyruk sokumu
- apandist

ateistlerin kullandığı örneklerdir... amenna. vücudun adaptasyon mekanizması yatay işleyen bir mekanizmadır ama bunu dikey olarak aha evrimin ispatı olarak kullanmak bambaşka bir şey.

savları şudur: bunlarsız yaşıyabiliyor olmak.

20lik diş... eğer aborjinler gibi, amazonlardaki, afrikanın kimi yerlerindeki insanlar gibi yaşıyor olursan... her işi elinle, dişlerinle yapıyorsan, yani çeneni kullanıyorsan sorun yaşamazsın.

medeni insan gide gide daha yumuşak soft şeyler yemeye başladı... hepsi o.

kuyruk sokumuna bağlı 18 mi ne sinir var.
apadist seni komple bir zehirlenmeden kurtaran bir elektrik sigortası gibidir.

eğer kesip attığında hala yaşayabilmek dersen...

kolsuz, bacaksız, gözsüz, kulaksız, penissiz vs vs de hayatta kalabilirsin! ama bu onların gerekliliğini değiştirmez. ve bu konuya da hiç girmezler.

balinada aha bacak kalıntısı diye gösterdikleri kemikler hayvanın doğumuna yardım eden kısımlardır. ayakla yürümeyle falan uzak yakın alakası yok aq.
deri ve etimiz cam gibi olacak içinde dönenleri göreceğiz.
70.000 huriye yetecek sayıda şey afedersin !..
o tarz yaşam organlarımıza ihtiyacımız olmadığını nurlarımızla var olacağımızı düşünüyorum.
bu soruyu yanıtlamadan önce, bir toplu iğnenin başına kaç melek konabilir, sorusuna yanıt aranmalıdır.
cennete girmeye hak kazandnı da sıra organlara geldi ! ! !
(bkz: ateistlerin yarak kafalı olması)

inanmamak için böyle çocukça şeylere dayanmayın ya.

Sağıma soluma baktım tanrı yok melekler yok deyin siktirin gidin abi ne kasıyosunuz anuna goyim?
olsa ne olmasa ne? ayrica bu sorunun cevabini bilmek sana ve inancina ne katacak ki?
tanim: sacma sapan bir soru.
Cennete gittinde kaldi organi.
Tabikii hayir.
dusunsene bagirsaklarinin, bobreklerinin falan oldugunu. cenneti bok gotururdu.
(bkz: nereye sıçacaklar)

allah cok super oldugu icin onu da dusunmustur.
guzel meyverin oldugunu duymustum. kaka yapacaginiz guzel tuvaletler de vardir.

cok fantastik seyler bunlar.
dalaksız bir cennet düşünemiyorum o dalak olacak o kadar.
"o kadar çinliyi nereye gömeceğiz" demiş ya laz. yani cennete gittin de merak edilecek o kaldı.
mantıklı bir sual. galiba islam dinine göre olacak.