bugün

(bkz: huri)
(bkz: huzur)
(bkz: sessizlik)
ilk insanlardan başlayarak dünyanın yok oluşuna kadar herşeyi izlemek.
camel soft, türk kahvesi, az buçuk manzara bir de iskemle. * *
O kadar çeşitli mi bilmiyorum ama varsa eğer insanların olmadığı bir okyanus kıyısında tsunamiye karşı rize çay ve winston soft içmek .
Alkol sigara olsa tadından yenmez.
son teknoloji.
ben huri istiyorum, bol olsun çeşit çeşit olsun.

not: herkes cennete gideceğinden naadar emin.
tombul şişe efes, yazsa salatalık söğüş, hava serinse eski kaşar kuru et, bi paket sigara. bi de mümkünse bi iddaa bülteni hocam bi de d smart ı açıcan mı ordu bolu maçı vardı. çok mu yanlış anladım lan ben.

çok sonra gelen edit: tombul şişe efes i tuborg gold olarak değiştirebilir miyiz hocam? nasıl olsa ne istesek geliyoı di mi zaten. canlarım benim.
kim ne derse desin dünya
eşsiz bir gezegende yaşayan, hayallerimizinde ötesinde şanslı varlıklarız.
80.000 kişi ile orduyu kurarız hemen.
- viyana hangi taraftı lan??
+ sakin, yeğenim otur soluklan hele.
kendi dünyamın tanrısı olmayı dileyeceğim. Bununla ilgili türlü fantezilerim mevcuttur. Nasıl olsa herşey serbest.

Edit: Tabi gidersek demeyi unutmuşum :/
stevie wonder dan özel bir konser. şu performansını sergilese yeter.

http://www.youtube.com/watch?v=Qlk9lZaaOuQ
naber.la hatunları ve bol miktarda şarap.
tüm dünya tarihini hatta evren tarihini tüm ayrıntılarıyla bilmek.
nasıl olsa zaman kavramı yok dizi izler gibi cipsi mi kola mı alıp izlemek istiyorum.
dünyanın yeniden bire bir kurulması, dünyada olağan insanların arasında sıradan bir insan gibi yaşamaktır. cennetteki her şey yapmacık ve duygusuzdur. ne kadar duygulu olduğunu iddia etseniz bile duygusuzdur. sevişecek huriler bile, ne isterseniz verecekleri için, hiç bir heyecanı olmaz. ama dünya hayatı öyle midir; bir kadının istediği şeyi yaptığınız zamanki zevk alışıyla, istemediği şeye zorladığınız zamanki direnişini yaşamak her türlü cennetsel sevişmeden ötedir. görsel şovlar filan iyi de, bir süre sonra sıkar. yine en iyisi kaosun hüküm sürdüğü dünya hayatı. ayrıca bu dilenmiş ve kabul edilmiş bir duadır aynı zamanda. çaktırmayın.
görsel
Bir adet vespa bir adet cross tarzı motor bir adet kawasaki ninja 250 bir adet 64 impala bir adet 67 mustang bir de saçlarım rasta olsun. bir güzellik yaparlar umarım.
Eger varsa gidersem nuri istiyorum.

Bu dunyada senelerce siktim obur dunyada da beni siksinler bari

Hep bana hep bana nereye kadar a dostlar?
her şey.
Tekrar bir sınava tabi tutulursak ben yokum arkadaş peşinen söyleyim.
yeni bir klarnet.
Lahana turşusu.
sevdiğimi verilsin. hatta klonu da olur ona bile razıyım.