bugün

ulu önder için gece gündüz durmadan namazlar da dahil olmak üzere aralıksız düşündüğüm konuydu bu. ne demeli? nasıl hitab etmeli ulu önder'e? bazı geceler kan ter içinde o'na en uygun hitap biçimini bulamamış olmanın acısıyla ve eksikliğiyle uyandım bazı geceler sabahlara kadar fikir sancıları (crisse intelektulle derler buna) çekerek uykusuz kaldığım oldu, bazı zamanlar ne tadım oldu ne tuzum sırf ulu önder'e nasıl hitap edeceğimizi bulamadığımdan ötürü.

sonra tarihler 21 ekim 2011 cuma günü saat dokuzu beş geçeyi gösterdi. işte o dakka kafamda ampüllerin en güzeli ak partimin simgesi parladı. ve bütün günahı boynuma haram olmasına rağmen "eureka eureka" diye banyodan sokağa fırladım. işte o an milat idi benim için ve artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktı. çünkü ulu önder'e en uygun hitap biçimini sonunda bulmuştum aynen başlıkta olduğu gibiydi "cennetmekan ulu hakan recep tayyip erdoğan" işte tam olarak bu! bundan sonra Akdeniz ve Karadeniz ve Rumeli ve Anadolu ve Şam ve Halep ve Karaman ve Rûm ve vilâyeti-i Dulkadriye ve kürdistan ve Azerbaycan ve Van ve Budun ve Tamisvar ve Mısır Mekke, Medine, Kudüs, Halilü'r-Rahmân, diyâr-i Arab ve Yemen ve Bağdad ve Basra ve Cezayir milletleri açıkça duysun ve bilsin ki ulu önderimizin bundan sonra adı böyle anılacaktır.

biad olsun sana "cennetmekan ulu hakan recep tayyip erdoğan!"

amin...
bakırköy'lük arşimet'in tanımıdır.
dalgamı geçiyor ciddimi oldugu anlasılamayan baslık türüdür. hatta entrysinde kürdistan kelimesini kullanacak kadar aciz olan entry biçimidir.
türk yurdunun ulu önderidir. birlikte güçlü türkiye için verdiği çabalar inşallah cennet kapılarını sonuna kadar açar kendisine.
atatürk ün ulu olduğ yerde erdoğan upuludur.
(bkz: Cennet mekap)

Serbest çağrışım değil be gülüm, akpkk.
kimi cahillerin uydurduğu karın ağrısıdır.
"iyi saatte olsunlar" dediğim yazarın falan filan feşmekan gibilerinden attığı bir başlık üzerine söylenecek son söz allah şifa versindir. başlığın sonuna" hazretleri" tanımlaması ekleseymiş tam olacakmış. töbe töbe .
viktor hugo halinizi görse sefilleri yeniden yazardı, dedirtendir.
sonuna "han" eklenmesi gereken tamlamadır.