bugün

Ülkemizde yaşayan yobazdır. Hemde öyle 1-2 kişi değildir bu tip yobazlar. Şeyh önce karısını sonra kendisini becerir ve cenneti bu şekilde garantilediğini düşünür bu tipteki herifler.

ayrıca Şeyh ilişkiyi geri çevirdiği kişilerin yanacağını ve delireceğini belirtmiştir. eee tabi şeyh ten korkanlar hemen domalmış yapacak bir şey yok.

--spoiler--
Ekipler, herkesi tek tek dinleyerek, sapkınlıklarla dolu olayı aydınlatmaya çalıştı. Dergaha, karı koca gelen çiftlerin pir ile ayrı ayrı cinsel ilişkiye girdikleri belirlendi. Polis, toplam 19 kişinin ifadesini aldı. Bunlardan yarısı kandırıldıkları, olaydan sonra psikolojilerinin bozulduğunu belirterek, sözde pirden şikayetçi oldu. Diğerleri ise şüpheli pir ile kendi istekleriyle ilişkiye girdikleri için herhangi bir şikayetlerinin olmadığını söyledi. 2003 yılından beri süren sapkınlıkların daha önce bir başka semtte ondan önce de evlerde yapıldığı iddia edildi.
--spoiler--

http://yurthaber.mynet.co...sapkinlik-gorulmedi/26049
haberin tarihi 11 temmuz 2011dir.
yuh lan hadi akıl yok anladımda adam nasıl buna göz yumar.
cahil, dini duyguları sömürülen ama sonuçta yobazdır.
cahil ve yobaz din sömürücü pisliklerin yaptığıdır.
efendim bunlar rus değil bildiğin türbanlı kadınlar.
e yuh efendim.
erkek dindaşlarıda var ise, gerçekten yuh! efendim.
(bkz: beyin bedava ama kafaya takcan kıçına değil)
beynini de eşşeklere siktirtmiş yobazdır. amk ben onun.
Karısıyla kalmayan, kendini de becerten yobazdır. Eee karşısında nur çeşmesi var, içmeden olur mu?

Edit: kendisi burada galiba. Gardaş bi ara bize gel de bir şeyler içireyim sana. ikramım olsun.
kısaca gavat denir. şeyhine her şeyi helal kılar. yarın kızını istesin kızını da siktirir.
egitim sarttir.
normal durum.
bu kusulası toplumda, olmamsı anormal olurdu.

bu rezilliklere geçmişte imza atan insanlık düşmanı yobazlar günümüzde "bizi fişlediler-biz masumduk-oyuna geldik" diye demokrasi bülbülü olmuyormar mı?

bir zaman geçtikten sonra da bu insanlık düşmanları masum olacak. hatta, tüm bu rezilliklere imza atanlar "inanç özgürlüğü için mücadele eder iken, zulme uğrayan mağdurlar" olarak lanse edilecek ve, kimbilir birileri çıkıp bu utanmazlardan özür bile dileyebilirt.

burası türkiye.
cennetteki hurileri düşünerek istimna edebilecek tipteki yobazdır.
(bkz: siz hala elizabeth)
Dokuz taklaya gelmiş, Allah'ın tokadını yiyip koltuğa yığılıp kalmış haysiyetsiz yobazdır.
dinini doğru dürüst bilmeyen ahmağın önde gidenidir.