bugün

2 yıl önce bugün vefat etmiş sanatçı. seviyoduk.
ah be cemil abi. özledik be. canım abim benim.
Ayna grubunu ayna yapan solist.
Özledik be abi. Mekanın cennet olsun.
ayna grubunun vefat etmiş solisti. sesi -şahsi görüşümdür- erhan güleryüzden daha iyidir.
gece gece aklıma gelmiş rahmetli. çok güzel insandı. çok da güzel içerdi. yarım şişe viskisini hediye etmişti bir kere bana. daha doğrusu ben yüzsüzlük yapıp istemiştim.
Nurlar içinde uyusun. Kıymeti bilinmedi.
ayna kliplerinde erhan güleryüz'ün her defasında en iyi manitaları götürüp,
bu abimizin de erhan güleryüz'ün arkasında durumdan şikayetçi olmayan, kaderine razı tavırlarla sessiz sessiz gitar çalmasından mıdır nedir, kendimi bildim bileli hep kendisini erhan güleryüz'den daha samimi ve sempatik bulmuşumdur.

ayrıca, ölünce sevemezsem seni adlı eserin bestecisi kendisidir.

4 yıl önceki vefat haberi, yakınımı kaybetmiş gibi üzmüştür şahsımı.

bütün şanı, şöhreti geride bırakıp yalnızlığı ve sessizliği tercih etmesi bence ölünce sevemezsem seni şarkılarının dizelerinde saklıdır.

değeri anlaşılamamıştır.
bugün ölüm yıldönümü olan merhum sanatci. allah rahmet eylesin. ondan sonra ayna hic eski ayna olamadı.
huzur içinde uyusun.
rahmetlinin oğlu (bkz: istanbul kültür üniversitesi)'nde okumaktadır.

(bkz: gereksiz bilgiler)
Sen unutma beni parçasına hala can veren vefat etmiş ayna üyesi.

Az önce erhan güleryüz solo performansına denk gelip hüsrana uğradım. Parçanın "yalnızım yine yalnız" kısmında içim eridi. Cemil özerensiz hiç olmamış. O duyguyu alamadım ve yarısında kapadım.
bence sesi erhan güleryüzden güzeldi. keşke daha uzun yıllar müzik yapabilseydi. kadife sesli adam. sirozdan ölmesi de daha üzücü...
vefatının 10. yılında saygı ile andığımız aynanın eski solisti.
kendisini çok severdim. erhan abiyle birlikte çocukluğumuzun kahramanlarıydı ayna grubu. 90'larıa dair hatırlanan en güzel şeylerden biriydi. ölümüne çok üzülmüştüm. saygı ve sevgiyle anıyoruz seni "aynadaki kel adam".
güncel Önemli Başlıklar