bugün

twitter hesabından "mehmetçik vakfı yararına yapacağı gösteri" sebebiyle davet edildiği resepsiyona katılamayacağını duyurmuş.

buralar asıl şimdi karışacak vaziyet alın.

https://twitter.com/CMYLM...tatus/1188809653024632837

görsel
Adamın bu gösteriyi yapacağı aylar öncesinden belliydi.

Belki “bakın cb nin davetine bile icabet etmedi” algısı yaratılmak istendi ama böyle bir paylaşım yaparak yavuz hırsız moduna girdi.
bir de kayseri belediye başkanı "mehmetçiğe destek olmayanın filmine gidilmeyecek" demişti. adam mehmetçik vakfına özel gösteri yapıyor.
rte nin davetini reddetmiş komedyen bundan saksıya fesleyen gibi oturturum manasıda çıkar.
hepsi böyle istemeden özür dilemeyi öğrenecek!

istemeden diyorum çünkü bu tipler için özür dilemek yüksek bir meziyet değil lütuftur.

lafı evirip çevirip bunu meziyet zannetmek ise... neyse neyse...

aferin cem. rol de olsa yola gelmişsin.
Yine allahsız aktroller ağlıyor.
yine gelişine çakmış.
90' a takmış...

not: umarım file yırtılmamıştır.
nevşehir valisine 2 kelime edememiş

ama cem yılmazı davet etmiş

vay vay vay

öte tarafdan kadriyi de çağırsaydın

hani deli olan var ya ?
cem'i bu onurlu davranışından ötürü tebrik ediyorum da, ona bu davetiyeyi yollayan eziklere ne demeli onu bilmiyorum!
Türkiye cumhuriyeti başkanının davetine hastalık dışında katılmak şarttır. Katılmayan vatan hainidir ve gerekli karşılık verilmelidir.
insanları güldürmek gerçekten zeka gerektirir. Ulan adam ne zeki çıktı, çomarları kudurttu daveti kabul etmedi ve kimse karşılık veremiyor. Eeee dedik adam zeki.
(bkz: #42341768) bu davranışın neresi onurlu acaba. Sen sığırmısın evladım. Teamül nedir bilirmisin Kemalist yobaz.
ak parti ileride yargılanırsa bunlar cem için + puan.
O değil de oto yıkamacıya kemalist yobaz dedi ya la! Hahahahahshshshahsbsbzhshzhshsbbzbzbzbzbzbbzbzbzbbzbznsnsn.