bugün

arada yüreğimin ta derinlikleri cız ediyor. tanıdığım sadece televizyondaki çok kısa görüntüleri. hani bi de dansı vardı ya, çok karizma, zall ı da hafiften andırıyordu o dansta.

kesinlikle suçunu övmüyorum. bu reddedilecek bir davranış. ama kimse insani boyutunu önemsemedi, cem in. cem diyorum çünkü bilmem, çok yakın görüyorum, samimi. her ne olduysa, ya da kestiği kız, adını dahi unuttum, isterse çok fena da yollu olsun, paragöz falan, yine de ölmeyi haketmemişti tabi. sadece bi tükürüğü dahi haketmezdi, çünkü o ha adı aklıma geldi, ''münevver''di.

herkes unuttu olayı, bakın daha kimse siklemiyor. dava ne oldu ya da adalet gerçekten sağlandı mı, yoksa yine mi 'geç gelecek'? kimsenin umrunda dğil.

ama, cem karizma, o olayı kastetmiyorum, zall ı andırdığı, o dans videosundan bahsediyorum, ordaki karizmasıyla, sanki ne olursa olsun iyi bir insan hissi vermişti. ve gerçekten pişman görüntüsü. yakalandığı zamanki.

kemalistlerin türkan saylan ı özlemesi gibi, ya da milliyetçilerin abdullah çatlı yı, ama biraz daha başka. sadece kısacık görüntülerinden. acaba ne yiyor ne içiyordur? çok merak ediyorum, ahh canım. gerçi az çok ne yediğini tahmin ediyorum ama yine de az veriyorlardır. caner ve tülin den sonra hiç kimse bu ülke medyasını ve kamaoyunu bu denli meşgul etmemişti. bi kaç özenti çıktı ama hiçbiri samimi olmadığından bu denli popüler falan olamadı.

cem in yaptığı olay çok vahim ama kendisi cidden çok şeker. daha da ilginci, ''özlenen''
cem garipoğlu nu bizzat tanıyarak hissetmediğimdir. başımı seviyorum.
bende özledim nan. valla bak o münevverin babası hani nerelerde. kızını 3 milyon dolara satıyodu en son.
ben senin beni öldürebilme ihtimalini sevdim.
(bkz: süreyya karabulutla cinayetin arka bahçesi)
psikopatlıktır.
cem garipoğlunun yakınlarının bile yaptığı vahşetten sonra ağızlarına almaları gereken son cümlelerden biri.hiç bir insanoğlu bir insana yapılan bu vahşetten sonra her ne olursa olsun katil* hakkında böyle bir söz söyleyememelidir.
cem garipoğlunun ciddi anlamda yakışıklı olmasından dolayı içinde olunabilecek eylem.
trollugun bile bı adabı olmalı be dikkat çekmek için bu kadar igrenclesme! umarım o itin bütün zerresi yanıyordur münevver im cennetindeyken.
görsel
(bkz: böyle şeylere gerek yok mike)
şerefsiz bir katili özlemektir.
Arabeske düşer iken ağlatan hissiyat. Özledik aga be.

"Herkes keser sevdiğini"
hala umudum var, bir gün bi manyak sizi buradan bulacak. sonra da içinize allah korkusu yerleştirecek. o siktiğimin ekranlarına bakıp gevrek gevrek gülüyonuz ya şimdi, sizi gevrek simit gibi bölecek ortadan ikiye ama hadi bakalım hayırlısı.
Sakat bir ruh hali.