bugün

'' sanırım cehennem evrimini tamamlamış, çok sıcak. ''
- lan ibne bak cehenneme geldik

+ evriiim evriiim.

- hasiktir lan hala evrim diyo.

+ olum sana demedim şşt evrim gelsene kanka buradayım duymuyon mu sabahtan beri bağırıyom.
olmayan sözdür.
çünkü böyle bir şey muhtemelen olmayacak.
ha bakın biz hiç ''kesin'' demeyiz. çünkü biz ne tanrıyız, ne de sonsuz bilgi kaynağı.
bizim hayatlarımız, bilim için. bilim de insanlık.
hepsi bu.
cehhennem ahlakına yakışmayacak tarzda bir kaç beddua (bkz: allah belanı versin) (bkz: allah seni kahretsin) (bkz: allah seni top etsin), ardından analı bacılı laf giydirme ve son olarak da fiziksel girişimde bulunma olasılığının %100 olduğunu düşündüğümüz bir durumda, özenle seçilmesi gereken ve imalarla donanmış bir şekilde "allah kurtarsın!" şeklinde olması olası sözdür.
bok vardı teori ürettin.
- hem kendini yaktın hem beni yaktın oç.
Sende mi burutus.
(bkz: ağzıma sıçtın ağzıma)
serzeniş var.
"senin ben yalanını sikeyim" olabilir.
darwin yüzünden ateist olunmayacağını anlayamayacak kadar kıt ve düşünceden yoksun ahmakların gereksiz varsayımıdır. evrim teorisi tanrıyı yok saymaz ayrıca bu bir tahmin değil teoridir.
yanacan yanacan dediler bak ne oldu şimdi?
yaktın beni a.g.
senin ben çok net söylüyorum : sakalını sikeyim.
-Sidikli bokun tadı nasıl?
+Fena değil aslında.
-yaktın bizi oç.
müslümanların ütopik dünyasından mizah içeren bir söz, güzel eğlendiyseniz artık bu faslı kapatalım.

ayrıca darwini yakan ateş bizi eritir.

yüce darwin( cc) senin de dilini yakar.
Evrim ateizme kılıf değildir bu teori bile bir yaratılma sürecini anlatır, düzen olan yerde düzenleyici vardır.
görsel
bak şimdi hacım; ortaya evrim diye bir teori attın, birtakım insanlar seni yanlış anladı. yok maymundan geliyormuşuz da, yok kafir imişiz de, yok atalarımız hayvanat bahçesindeymiş... insanlar derken de bizim insanlarımızdan bahsediyorum. hani şu her şeyi kıçından anlayan, bir kitap bile okumaktan aciz, bilimden ve sanattan uzak bizim bazı insanlarımızdan. bu insanlar bizim ilk baş maymun olduğumuzu duymuşlar birtakım çevrelerce. sonra haşa olur mu öyle şey, adem ve havva'nın çocuklarıyız biz, bunlar dinsiz imansız demişler. ama okuyup araştırmamışlar mesela. bu sürecin milyarlarca yıl boyunca devam eden bir süreç olduğunu, ilk canlı organizmaların tek hücreli canlılardan oluştuğunu, dünya yaşamının temel elementinin karbon elementi olduğunu, karbon elementinin yağmur ile tepkimeye girerek çoğalmasını, karbon olmayan bir canlının doğada bulunmadığını, bu yüzden ilk canlıların suda yaşayan canlılar olduğunu, yine ilk canlıların milyarca yıl süren tepkimelerden ve doğal seleksiyon sonucu hava ve doğa koşullarına uyum sağlayarak hayatta kalma içgüdüsüyle adaptasyon sürecine girerek karaya çıktığını araştırmamışlar bu insanlar. işte bu insanlar hep lucy gibi filmleri izleyip izleyip kulaktan dolma bilgilerle ahkam kesmişler. üstelik bunu da çok bildikleri dinler üzerinden yapmışlar. yani ilahi darwin; bir kuyuya taş attın, bizim insanımız hala o kuyudaki taşı çıkartamıyor. dünya hubble uzay teleskobunun çektiği fotoğraflara hayranlıkla bakıp tez yazarken, einstein'in ortaya attığı kütle çekim teorisinin yüz yıl sonra gerçek olduğunu ispatlarken, bizim saygıdeğer insanımıza da diyanet her hafta baba-kız fetvası yayınlıyor. cehennemde yan şimdi. sana müstahak.

not: sonu -izm ve -ist ile biten hiçbir ideolojiye mensup değilim.

https://kozmopolitaydinla...-ve-ilk-canlilar-bolum-1/
http://www.yaklasansaat.c...dunyamiz/dunya/karbon.asp
https://tr.wikipedia.org/wiki/Doğal_seçilim
görsel