bugün

yeni gelmiş, hoşgelmiş yazar.
Afyonkarahisar'ın en eğlenceli isimlerindendir. Lavuk bir yönetime sahip olan eski sözlüğünü bırakması ve aramıza katılması gurur vericidir. Kendisini Afyon ve izmir'deki bilimum zirvelere beklemekteyiz.
(#3455495)

Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi 2008 Mezuniyet Töreni'nde saçlarıma arkadan yapışmak ve işaret parmağına dolamak suretiyle, Eski Türk Edebiyatı hocasının yanında bana tacizde bulunmuş yazardır.* Kendisi şıklığıyla göze çarpsa da " benim saçlarım onun saçlarını da döver" tadında bir pozisyona bürünmüşümdür.
başımın datlı bel ağrısı.
o derece karmaşık duygular içersindeyim kendisine.
hobileri arasında yer aldığım yazar. mazoşist duyguları bende açığa çıkar. ben olsam beni döverdim ama o hala sevmekte ısrarlı. durduramıyoruz.

ayrıca met helvasına karşılık domates ekmek takası yapacağım yazar. beklemedeyim.
kuzenim olan insan kişisi. aynı üniversitede okumakla beraber mezun oluşunda içine gireceğim duyguları merak ettiğim yaratıktır aynı zamanda..

gerçek tanım: sözlüğe yazmanın güzel olduğunu düşünen işletme 4. sınıf öğrencisi ömezun olmak üzere olan zaatı muhterem..

kozmopolit tanım: (bkz: abartmaya gerek yok)
bisikletin gidonunu bırakıp yokuş aşağı sallanan çocuk misali yazan yazar. birader bi dur nefes al, format nooldu, imla nerede?
çay içmeyi marifet sanan yazarın rumuz seçmesi durumu.
not: ben bira bile içtim lan nolmuş? hatta bizim arkadaş esrar içiyor..
ana haber bülteninde üniversitenin kantininde sabahtan akşama kadar oturup çay içen kimselere çayyaş dendiğini duyduğunda noluyo lan biri benden mi bahsediyor deyip kulaklarını kabartan kabartmaklada kalmayan nickini bu şekilde alan kişi. hayattaki tek zevki çay olan ve bu konuda kendince çeşitli zevkler geliştiren kişidir de. hatta bir rivayete göre damarlarında halis mulis Rize çayı akmaktadır. kaçak çay içmez şiddetle reddeder. günün ilk çayını içmeden afyonu patlamaz. kahvaltıda portakal suyu içenlere o ne biçim çay der çünkü ona göre kahvaltıda tek çay içilir kahve bile hikayedir. çocukken yaşıtları içine soğuk su katılmış paşa çaylarını ardı arkasına fondiplerken ben sıcak çayımı içer arkanızdan gelirim demiştir.
beşinci nesil silik statüsüne geçmiş yazar ve aslında daha doğru bir deyişle yazamaz kişi.

aynı zamanda kuzen olmaktadır kendisi. *