bugün

habertürk te reklamlarını gördüğüm iğrençlik abidesi rezidans otel. inşaatı bayrampaşa da devam ediyormuş.
saçma sapan bir noktaya dikilecek olan manasız yapı.
(bkz: caprise gold istanbul)
projeyi biraz inceledim, proje mükemmel, benim için gurur verici olay bunu bir türkün yapması aptal salak hilton, ritz carlton yok swiss otel tamamen bizden alıp kendi ülkelerine parayı götürüyorlar, jet fadıl kim orasını bilemem ama böyle büyük bir projenin sahibinin türk olması beni gururlandırdı...
biteceğini tahmin etmiyordum ama bitirecek valla inşaat hızla devam ediyor, aferin fadıla sonuçta türk yapıyor...
alimlerin alimi bir zat * * *dua ederek açmış.

5 yıldızlı 7 yıldızlı son derece müslüman otel

atmosferi o kadar müslüman olmalı ki içine girildiği ol an cennetül meva dır belkim de ol otel.*
beyaz müslüman süzgeci.

kendisini hbbia'ya havale ediyorum.
cübbeli ahmet hoca'nın duası ile reklamı dönen.
tv de reklamı sık sık dönen fadıl akgündüz ün yeni aracı.

ne aracı olduğunun hepimiz biliyoruz.

ikinci bir ihlas vak'ası olabiliri hafız.

(bkz: fadıl akgündüz)
(bkz: jet fadıl)
(bkz: 320 bin tl) *
asla kazanamayacağım kadar bir fiyatla satılan saray gibi köşk gibi ne bileyim öyle bir şey gibi işte...
büyük bir alimin duası ile temeli atılan yapı. O büyük alim ise fuhuş nedeniyle şuan tutukludur.
lobileri haremlik selamlık olarak ayrılmış oteldir. (bkz: karafatmalar vs örümcek beyinliler)
(bkz: jet fadıl)
dualarla temeli atılmış, istanbuldaki okunmuş residance hotel.
Yedi Yıldızlı Saray reklamıyla RTÜK'ün 652.000 lira ceza kestiği JetFadıl ürünü.

Sebep "yedi yıldızlı otel" kavramının olmamasından dolayı halkın kandırılmasıymış. Bu sarayın inşasında kullanılan paraların ceplerinden ütüldüğü zavallı cahil halkın kandırılmasına niye sesinizi çıkarmadınız peki?
"bir saray odası alana bir saray odası bedava"

sürekli bu şekilde reklamı yapılan proce.

ocak ayında "son gün 31 ocak" deniyordu, sonra şubat ayında reklamları dönmeye başladı, "şubat sonuna kadar" şeklinde...
az evvel seyrettim ki son gün "mart ayı boyunca" olmuş. bir sonraki ay da "nisan sonu fırsatlarını kaçırmayın" olacak zaar.

e amuna koyayım kaç tane saray odanız var ki? bir otelde kaç saray odası,kaç suit olur? 10 mu?, 20 mi? 50 mi? 100 mü? zaten 50 tane sırf tanju almış diye biliyorum ben.
hem tükendi diyorsunuz, hem de sürekli şu ayın sonu, bu ayın başı diyorsunuz.

ama dur...
siz en az 50.000 kişiye saray odası satarsınız, aşağısı kurtarmaz.

bi siktirip gidin ve azalarak yokolun lan...!
türk sanat müzikli bir reklamları vardır hiç samimi değillerdir.
öngörülen şekilde patlamış olan proje.

jet fadıl yine dolandırdı milleti. kendisine saygı duymaktan, başarısı karşısında şapka çıkarmaktan başka yapacak şeyimiz yok malesef.
http://haber.gazetevatan....cakiliyor/644668/1/gundem
bildiğim kadarıyla biten inşaat o değilde 2015 de bu projeye ödül verildi. 7 hilalli vs.
Aklıma geldikçe kahkaha attığım proje.
Helal Otel.*

Yersen.

Jet fadıl reisi yeni projelerle bekliyoruz.
bayrampaşa hal ve otoban manzaralı yer.
türkiye'nin 5 yıldızlı olup içerisinde alkollü içeceklerin bulunmadığı ilk çomar otelidir evet.
Meyve sebze hali manzarası bambaşka hiç bir yerde yok.