bugün

entry'ler (82)

etnik köken türkçüsü vs üst kimlik türkçüsü

ilki dini veya vatandaşlık bağına bağlı olmayan türkçülüktür.nihal atsız en önemli temsilcilerinden biridir. diğeri ya dini ve vatandaşlık bağına bağlar önceleri ziya gökalp'in, atatürk'ün biraz da türkeşin ideolojisidir günümüzde bu ulusalcılığa evrilmiştir.

hdp mecliste

kürt mahallesine adım atmayıp sözde özgürlükçü,tayyip'ten kurtulmamız için seloya verelimci hdp diloları,kankası akp ve türk milletinin salaklığı yüzündendir.kürtler kendi milliyetçi partilerine sarılırken,atatürkçü akpci kürtler bile hdpye atmışken siz anca bölünün,sözde kardeşlik bitti,kürtler bizle köprüleri attılar.hdp'yi,selo'yu sempatik bulanlar yolda hdp'nin asıl tabanını gördüğü zaman tırsıp yolunuzu değiştirmeyin sakın çünkü onlar barışçıl insanlar.

rusya

moskova'nın kendilerinden izinsiz operasyon yapması halinde operasyonu yapan ekiplerin öldürüleceğini açıklayan çeçenistan özerk cumhuriyetinin cumhurbaşkanı kadirov'a dağıstan cumhurbaşkanından da destek geldi.

acaba ambargolar moskova'yı sarstı mı ? bu yüzden valilerinin yemini suyunu mu kesti?* kuklalar baş mı kaldıyor ?.ufukta kafkasya'ya kırım'a özgürlük mü var ?*

ileride bakalım moskof ayısı düşücek mi yoksa direnecek mi? gerçi hiç bir şey üretmeyen,sattığı petrol ve doğalgazlara bağlı kalarak,yozlaşmış bir halk ile pek bir yere gidemezler.

lo lo selexaddiiiin ülkeye barış getirdin

sılhedin demiştir o ana (!)

survivor all star

hasanın verdiği ayarlardan sonra turabinin terlemesi <3 helal olsun hasana. taneri söyler vede taner elenir.

kürt kızının facebook durum güncellemeleri

her gece serok apo gibi özgürleştir beni.

survivor all star

yarışmada yarışmacıları ağlatan haber müzeyyen senar'ın ölüm haberi. garanti bugün yayınlanacak bölüm geçen hafta çekilmiştir acun'da son dakika haber alıp yarışmacılara iletmiştir.
(bkz: at fava bekle)

ülkücüler bu ülkeye ne kattı

barzolardan daha fazla katkıları olmuştur.

tecavüzü bitirmek için yapılması gerekenler

hadım cezası yada idam.

chp nin oy aldığı bölgelerin ortak özelliği

kızlar teklif ediyor.

solcu kızla gezicen sağcıyla evlenicen

milliyetçi kız ikisinide tokatlar.

ışid spor

bağdadi önderliğinde agresif ve hücum ağırlıklı oyun ortaya koymaktadır.bu oyun anlayışı cihat ile birleşince durdurulması zor bir takım haline gelmiştir..oyuncu yelpazesi çok geniştir (çeçen,afgan,arap,kürt vs..) adeta bir mini dünya karmasıdır.maçları genelde üstle bitmektedir.pyd-ypg ile olan karşılaşmaları çetin ve adeta bir derbi havasında geçmektedir.maçlarda ki gerilim takımların taraftarları tarafından eksiksiz saha dışına taşınmaktadır.

tuğçe kazaz

onu bunu bırakta sen hangi dindeydin be tuğçe kazaz ?

vücut geliştiren erkek vs beyin geliştiren erkek

hepsini aynı anda geliştiren ikisinide gömer.

tom brady

benim için alfa erkeğin tanımıdır. über yakışıklı, boy pos yerinde, nfl'in en iyi quarterbacklerinden, deli gibi para kazanıyor ve de üstüne gisele bundchen'i bafiliyor daha ne olsun.

osman pamukoğlu

meclise girerse akplilerin ve özellikle bdplilerin hallerini düşünemiyorum.far gören tavşan gibi kalakalırlar ahahahahahaaa

kürt atasözleri

keleş gümüşse c4 altındır.

kürt atasözleri

ne kadar molotof o kadar yeşil kart.

rusya

rusya nüfus olarak yaklaşık 150 milyon gibi oldukça büyük bir sayıya vede dünya nüfus sıralamasında 8.dir fakat dünyanın en büyük yüz ölçümüne sahip ülkesi olmasından dolayı nüfus yoğunluğu düşüktür.

syriza

göründüğü kadarıyla yunanistan seçimlerini kazanarak en az yunanlar kadar türk solcularınıda sevindirmiştir.