bugün

cappy denen markanın dinsizlik propagandasıdır. şerefsizliktir.
görsel

--spoiler--
Cappy Meyve Suyu (The Coca Cola Company kalitesi ile üretilmiştir.)

Bu güne kadar kaçınız bu ambalajların üzerinde yazanları okudunuz. Belki okudunuz ve gerçekte ne demek istediklerini düşünmediniz...
Bize Allah'ın (cc) nimetleri olan meyvelerin, üstü kapalı olarak doğanın nimetleri olduğunu, bunun sonucunda teşekkürü hak edenin, bütün saygı ve sevgiyi hak edenin yalnızca doğanın olduğunu söylüyorlar.

Kısaca vurgulanmak istenen, evrim teorisidir. Allah'ın (cc)(haşa) yok sayılmasıdır.

Bizler insanlar olarak; doğaya saygıyı, bize Allah'ın (cc) nimetlerini sunduğu bitkilere saygı duymayı elbette biliyoruz. Doğayı korumalı, geleceğimiz için yatırımlar yapmalıyız. Fakat, Allah'a (cc) olan şükür borcumuzu unutmamalıyız.

-alıntıdır
--spoiler--

edit : ateistler rahatsız olmuş heralde (!) ne beklenirdi ki zaten sizden.
yazarın götünden element uydurması hadisesidir.
''teşekkürler allah'' yazsa dalga geçiyor denilecek olan sözde propaganda.
o halde ==> (bkz: arap sen içme bokunu çıkartıyorsun)
(bkz: süphanallah kardeş oturdum ağlıyorum şu an)

şişeyi kafaya dikmeyip üstüne oturduğunuzda yapılabilecek bir tespit. *
(ara: geldi yine)
gayet çevreci bir yaklaşımla yazılmış metnin kimselerce yanlış anlaşılmasından öte gitmeyendir.
bi meyve suyu markasından beklemediğim kalitede güzel bir yazı. başlığı açan yazara böyle örnek olabilecek bi yazıyı bize gösterdiği için teşekkür etmek lazım. dostum amacın bu olmasa da önemli değil. olur zamanla.
(bkz: 40 yıllık victor hugo yum böyle sefillik görmedim)
doğa annenin ellerinden öptüm bayramda.
şu zekanın dörtte birini ülkenin faydası için kullansanız şimdi mars'ta arazilerimiz vardı *.