bugün

Yazık özürlü herhalde...

Dua falan okuduğu da şüpheli...
imanı kuvvetli, bir din kardeşimizin yaptığı şovdur. Maaşallah..
Namaz sırasında belki üstümden tır geçerde, namazdayken öldüm diye direk cennete giderim diye düşündü heralde mal.
adamın muhtemelen sağlık sorunları var. bu konuyu nasıl uzata uzata başka yönlere çekebiliyorsunuz?
Gerek Yok böyle şeylere.
Bu hiç kimseyi ilgilendirmez. isteyen istediğini yapar. ister sokakta seviş ister namaz kıl. Ama eğer dini açıdan yaklaşıyorsan kişinin içinde Allah’a karşı bir samimiyet varsa istediği yerde kılar. Yoksa uyarılması gerekir ve allah cezasını verir. Merak etme yani.
ahmaktır.

daha kötüsünü söylemek istemiyorum ama münafık bile olabilir. bu hareketler adamı o tehlikeli sınırlardan içeriye sokar da haberiniz olmaz. ondan sonra ahirette cehenneme gönderilmeden önce "ben müslümandım" ama dersiniz rabbinize. bu ne büyük pişmanlıktır.
iman dediğimiz kıymetin-değerin olayı o aslında. ne kadar iman dahilinde kalabiliyoruz. imanımızı allah'ın öğütlediği gibi yaşayabiliyor muyuz. allah'ın kurallarına ne ölçüde uyuyoruz. ben korkuyorum ki ahirette bizi çok değişik hiç tahmin etmeyeceğimiz sıkıntılar karşılayacak. allah korusun. iman üzere diye gidip süprizlerle karşılaşacağız. kendini müslüman olarak adlandıran lakin iç yüzü hiçte öyle olmayan "müslümanlar" orada azapla tanışacaklar. allah'ım sen bizi telafisi asla olmayacak böyle dehşetli bir yanılgıdan koru. amin.
Bana denk gelirse rahmetli olacak müslüman. Şimdiden temkinli olun frene dokunmam bile.
putları peçete ile silenler kadar olamaz .
intihar edememek yanlış yer doğru zaman.
Bu dönemin şaklabanıdır.
sokak ortasında seks yapanlardan tut içki içenlere kadar bir ton zerzevat varken bir insanın namaz kılması niye batar lan bir başkasına ? adam dininin gereğini yerine getiriyor ister caddede kılar ister evinde ister camide ister iş yerinde. kimseyide ilgilendirmez bu.
ibadet de gizli yapılır kabahat de. Sokak ortasında seks yapmak ne kadar iğrencse sokakta ibadet yapmak da aynı şekilde iğrençtir.