bugün

sözlük sözde yazarlarının yaptığı en iyi şeydir hiçbir zaman insan gibi yaşayamayacaklardır.Ve ben eminim ki bu sözlükteki her bir ırkçının bir kürt bir ermeni bir alevi bir lgbti li arkadaşı hatta kardeş dediği insan vardır.Lütfen insan olun artık bu tür hakaret ve laf dalaşıyla bi yere varamayız sevgiler..
(bkz: bırakın bu sosyalizmi)
(bkz: peki)

ekleme: lan bir şey demeyecektim ama duramadım.

siktirin ipneler.
ırkçı yazarlar hemen kendini ele veriyor devam edin.
(bkz: tam olarak nereye bırakıyoruz)
"bırakın bu ırkçılığı" olarak düzeltildiği taktirde daha fazla destekçisi olunacak bir istek. zira ırkçılık ve milliyetçilik aynı şey değildir. milliyetçilik ulus bilincinin yerleşmesi için gereklidir ama ırkçılık bir akıl hastalığıdır.

mesela kürtler de ziyadesiyle milliyetçidir ama ben hiçbir kürde "bırakın bu milliyetçiliği" denildiğini sanmıyorum sosyalist/komünist çevrelerce. bizim derdimiz ırkçılıkla canım kardeşim ırkçılıkla. ama sen illa milliyetçilik diyorsan, atatürk de milliyetçiydi mesela. peki onu nereye koyacağız?
dünyada milletler, toplumlar ve milliyetler olduğu sürece milliyetçilik de var olacaktır. anadamardır bu, anadamar.
atatürk zaten şuan yerinde sen bana laf yetiştireceğine bu değerli vaktini başlığa harcasaydın belki daha faydalı olurdun sosyalist/komünist leri bana anlatmaya kalkma. sadece bu güzel başlığa bi faydan olsun. ne demek istediğimi zaten anlamıştın sen bu kadar uzun yazmana gerek yoktu benim sorunum milliyetçilikle ırkçılıkla kafama hangisi eserse onu yazarım sende ırkçılık diye başlık aç senide destekleyelim. gerek yok bu tür düzeltmellere.
yanlış bir önerme.

ne diyorsun lan sen?
milliyetçiliği bırakalım ibne mi olalım?
milliyetçiliği bırakalım hain mi olalım?
milliyetçiliği bırakalım hümanistiz biz diyerek 20 yaşında çocuklara ateş eden pkklımı olalım.
eğer milliyetçiliği bırakırsak sikerler olum hepimizi sikerler.
ışıd geldiimi ne diyeceksin? milliyetçiliği bıraktık alın vatanımızı yetmezse gelin bir de bizi sikin mi diyeceksin?
kes lan kes, yeter kes saçmalamayı derhal siktir ol git bu sözlükten.
ulan gerizekalı milliyetçiliik yapmayı bilmiyosunuz ki ırkçılığa çeviriyosunuz olayı direk bu ülke türklerin değilki sadece türklerde yaşamıyor işte sizin milliyetçilik anlayışınız türkiye türklerindir olduğu çin bu kadar acınası insanlarsınız. Işid'e gelince sen merak etme sadece güneydoğuda yaşayan ben şehid olurum sende tv karşısında iyi oldu gebersin kürtler dersin ancak. pkk ye gelince 20 30 farketmez bana sıkarsan bende sana sıkarım madem 20 yaşında devletine söyle acemi birliğinde patates soymayı öğreteceğine silah tutmasını öğretsin ki 20 yaşında ölmesin ve şunu da unutma ölen askerde bizim dağdaki gerilla da.
he meydan da size kalsin amk.