bugün

--spoiler--
"bir şeyin mi var" diye sordu, göğüsleriyle pink floyd'un en güzide elemanlarına ev sahipliği yapan siyah dekolte bluzlu entel kız. "yok bir şey" dedim, nasıl diyebilirdim ki ona, tam bu soruyu sorduğunda "acaba o aradaki boşluğa buradan fıstık fırlatsam denk getirebilir miyim" diye düşündüğümü.

--spoiler--

[ sözlük'te bulunan "gelmeyen pazartesi" kitabına ait yazılar, ek yazılar ile birlikte kitap olarak basıldı. bu nedenle yazıların buradan yayınını durdurmak durumundayım. anlayış göstereceğinizi umuyor, ilginiz için teşekkür ediyorum. eksper mental ]

http://www.dr.com.tr/Kita...oman/urunno=0000000687918
-sen beni dinlemiyor musun mahmut!!

+ha, nee!! dinliyorum tabi meme, ayyy merve.
(bkz: sarıkızın memesinden çocukların kemiğine)
göğsü büyük kızın dili uzun olur gibi saçma bir inanç yoksa yapılmasında çok büyük bir sakınca yok. tabi gözlerine hakim değilsen başka.
Gözleriniz her zaman kızın göğüslerine kayacak korkusuyla konuşamamaktır. Hele kuzene, yeğene falan hiç bulaşmaması lazım böyle kişilerin...
SEn büyük göğüslü kız,

ilk hayatıma girdiğin andan itibaren bir farklıydın. 3 kafalı bir cerberus gibiydin. yüzünün olduğu kısım düşünen kısım. sağ memen anaç sol memen de şehvet doluydu. ve ben bu üçlemde boğulup duruyordum. hangi tarafın çağrışına uyacağıma bir türlü karar veremiyordum. Bende o gün hangisi daha davetkar olursa ya da o gün hangi trafının okşanmaya ihtiyacı varsa o tarafa yöneldim. biliyorum doğru olan akrar bu değildi.

ama doğru olan kimin umurundaydı ki...
Büyük göğüsün gelecekteki durumu akılda canlandırıldığı takdirde kolaylıkla üstesinden gelinebilecek bir sorundur.
göğüslerle diyaloğa girmiş olmanın yan etkisidir.
yaşınız 16'dan büyükse (ergen filan değilseniz yani) zayıf kişiliğin belirtisidir.

konuşurken karşıdakinin gözlerine bakamamaktır.

zavallıcadır.
bir erkeğin günlüğünden alınmış cümle kadar ergence bir düşüncedir. ERkek günlük tutar mı? Tutar. Burda tutar.

Bu sayede erkeklerin dinleme potansiyelinin büyük göğüs, küçük göğüs orantılı olduğunu öğrenmiş bulunduk. Amaç konuşmak, muhabbet etmek ise; gerisi, memesi, önü, arkası, güzelliği, çirkinliği teferruattır.
büyük göğüslü kadınların hayata 1-0 önde başladığını artık herkes anlamıştır,

millet 15-16 yaşında bıçak altına yatıyor artık ne diyim daha.
böyle bi durumda tuvalete gidilip mastürbasyon yapılmalıdır yoksa gözleriniz kızın memelerinden ayrılmaz konsantrasyonununz bozulur.
ben bile bakıyorum yahu ki karşı cins transa geçiyor.
"hay maşallah" dedikten sonra bir de benimkilere bakıyorum göz ucuyla. tee allahım.
http://www.milliyet.com.t...-guzel-goguslu-10-guzel/1
diyaloğa girememekten öte göğüsleriyle girmek daha mümkündür tabii.
sorun aradaki mesafeden kaynaklanıyordur.

-sibeeeel, sesim geliyor muuuuu?
+geliyoooor ceeenk.
-sevişeliiiim miiii?
+oluuuuur.
dudak okuma gibi göğüs okuma dili olmadığından dili tutulmaktır.
Adamın nutku tutulur,giremez.