bugün

kafadaki kellik.
Göz kenarlarının kırışması.
öfkeli kalabalık.
Böyle başlık mı olur mk direk zikim diyesim geldi.
insanoğlu tıptı araç gibi belli yaştan sonra vücudu yaşlanmaya ve, hantallaşmaya
başlar bir müddet sonra hastalıklar baş gösterir. büyüdükçe korkulan tek şey hastalıktır.
Banka kredileri.
osilasyonların genliği.
korktukça büyüyen şeyler

büyüdükçe korkulan şeyler

okşadıkça büyüyen şeyler

okşadıkça korkulan şeyler

tamamı, duygusal ve itiraf sadedinde yazılabilecek bir sürü düşünceyi, kısacası kendini her an domine edebilecek bir tefekkür ortamını bok etmek gibi düşündürücü bir boş adamlığın peşine düşmektir. ne olurdu ki büyüdükçe korkulan şeylere, ev kirası yakıt parası, telefon faturası gibi hayati konuları yazıp cinsel organıyla karşılaşan kedinin tasavvur ettiği kederini örnekleyen gerçeklikte örnekler sunsaydım. yapamadım abi. olmadı. şeytan girdi içime..
huzurdur.
yanlızlık. hayatının kadınını/erkeğini bulamama endişesi.
allah. 60'tan sonra namaza başlandığına göre..
tümör ve aşk.
edit:aşkı sadece tümörü yazamayıca cümle gibi olsun diye yazdım.yalan yani.
hayatın ta kendisidir. zaman hızla akıp gider. ne getireceği belli değildir ve bizden sürekli birşeyler götürür. gerçeklikler, tüm güzellikler yerini zamanla sahteliğe bırakır. genç yaşlarda başlarız ilerisi için güzel planlar yapmaya, hayaller kurmaya. sürekli kafamızda birşeyler kurarız ama başarılamaz. çünkü zaman fazlasıyla hızlı akıp gider.
insanlar. Buyudukce ınsanları daha ıyı tanıyorsun ve bazılarının ne mal oldugunu goruyorsun. Uzuluyorsun ve korkuyorsun.
Anneyi kaybetme ihtimalidir.
cekırgedır efendım kucukken kavonoza doldurup ıskence edersın hayvanlara sımdılerde terasta gorunce cıglık cıglıga ceylan gıbı sekersın.
Yalnızlık ve geleceğe yönelik hayattaki başarısızlık.
(bkz: ölüm)
insanlar.
kisisine gore degiskenlik gösterir.
evet tamda o.
yalnızlık ve yoksulluk. zaten biri gelince diğeri de geliyor.
göbeğim.
(bkz: cemaat)
aynadaki suretine bakamamak.
ne olursa olsun zaten yalnızlık hep var, sevdiklerin bir bir eksilmesi bence.