bugün

Açıklık getirilmesi gereken bir sorudur.
Bütün tanga giyenler ise çok zeki zaten.
görsel

Hemen burçin mutlu pakdil e soruyorum. Sen neden bu kadar cahilsin?
Cevap soruda gizli.
çünkü genetik, türban geni üremeyle geçiyor ve bu gen geri zekalılığa neden oluyor. türbanlıların kısırlaştırılması gerektiği gerçeği.
Evet o merak edilen soruyu soruyorum tüm türbanlıları tanıyıp konuştun mu?
Doğru önermeye yanlış başlık açılmıştır. (bkz: sözlük vs forum)
'türban' diyen kadar cahil olmadıkları bir gerçektir.

akıl giyilen, takılan şeylerde değil de insanın kafasının içindedir. ha senden bunu anlamanı beklemiyorum zaten, daha beynini taşıyacak bir kafan bile yokken.
Bütün türban takanlara cahil demek saçma. Oranı bilmem belki gerçekten de çoğunluğu öyledir lakin üniversite mezunu, gayet bilgili ve kültürlü bir çok türbanlı olduğu aşikar.
bütün türbanlılar cahil değil hocam yanlış ya da eksiğin var.. türbanlıların bir kısmı dini modernize ettiklerini savunuyorlar; bu senin cahil olduğunu söylediğin kesim. bir kısım da cahil olmayan, paraya, güce tapan, aslında bilgili ama türkiye şartlarında okumak, emek etmek gibi şeyler para getirmediği ve "hayat kısa, anı yaşa" gibi kelime öbekleri de yaşam felsefesi haline geldikten sonra, dini istismara giderek birtakım kapıları sonuna kadar açan kişiler. ha bunların dışında da yanlış anlayan bir kısım var, ne olduğunu bilmeyen bir kısım var... var da var. nasıl ki mustafa kemal'i sevenler, onun yolunda olduğunu söyleyenler de kendi içlerinde kavga edip ana bacı sövebiliyor, bunlar da aynı öyle.

bu olayların hepsinin adı kafa karışıklığıdır. bütün dünyada bu maalesef yaygınlaşan sosyal medya ve yalan dolan haber yapan mecralardan dolayı böyledir. gerçeği ancak sorgulayarak ve araştırarak bulursun. bugün kimse bunları yapmıyor maalesef.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar