bugün

2001 de 1.43 liradan dolar alsaydı şimdi zengindi.

görsel
ecevit'e kasa fırlatan adamın özgür iradesiyle bunu yaptığını düşündüğüm için kendine hiç kızmamaktayım aksine desteklemekteyim. protesto hakkını kullanmıştır, ecevit'te aynı şekilde bu hakka saygı göstermiştir.

protesto hakkını kullandığı için bir insana ana avrat sövmek, anayasal hak değildir, bugün sizi mahkemeye verse, hepinizden tazminat alır. bir insana küfür ve hakaret etmek düşündüğünüz kadar basit bir durum değil.

şu anda protesto hakkına karşı tutum sergileyen faşist düşünce'dir bu ülkenin varlığını bitiren. düşünceleri de kendileri gibi yerin dibine batsın.
şimdi olsyadı ve izin verilseydi, ne atardın ? diye sorulası bir esnaftır.
Şimdi ehonomi çoh eyi diyordur kendisi.
Ecevitin ulke yonetmesi gerektigi donemde bezine sictigi ve 22 bankanin batip 47 milyar dolarin ic edildigi donemdi. O adam da orospu cocugu degil, Bugun yasanan krizde iflas edip perisan olan bircok gariban esnafla ayni durumu yasayan bir vatandasti.
ecevit tarafından evine makarna kömür gönderilmediği için tepkisini kasa fırlatarak koyan bir esnaftır.

(bkz: Ahmet Çakmak)

Meselenin doların yada dövizin yükselmesiyle alakalı olmadığını ortada, mesele evine makarna kömür geliyor mu ona bakacaksın.
en demokratik hakkını kullanmıştır. Ecevit'e anayasa fırlatan eski cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'e neden bir şey demiyorsunuz?

işinize gelmiyor değil mi? o savunduğunuz sözde sahte özgürlükler nerde kaldı?
Lopcuk gibi kalmistir dolarin bugunki halini gorunce. Oturup yazar kasa yiyodur heralde acliktan.
Adam bilse böyle olacağını o yazar kasayı götüne sokar yine de atmazdı.
şuan buna benzer bir eylemin yapılabilmesi için tayyipin yanındaki 2000 polisi 150 sniperi 300 kisilik kendi korumasini geçmeniz gerekmektedir.
orospu çocuğu sıfatını yıllardır layıkıyla taşıyan bir abimizdir.

o değil adam belgeselde oynuyor artık. geçen nasıl fırlattığını anlatıyordu çok matah bir şey yapmış gibi. bu arada belgesel derken hani şu atv'de yayınlananlardan.
bugün yaşanan kriz için "ameriganın oyunu" diyordur muhtemelen.
şimdiki videolarında pişman olduğunu ecevit'in adam gibi adam olduğunu söylüyor. testi kırıldıktan sonra...
bu da mı çomar.
Şimdi yazar kasa alacak parayı bile denkleştiremeyen köpek gibi pişman çomardır.
Aynısını yapsa da fetöden 30 sene yatsa keşke.
ecevit'in insanlığını gösterir. şimdi erdoğan'a yapsa müebbet yerdi yeminlen.
Aynisini Dünya reüsüne yaptigi takdirde Yandaş basin a haber tv 24 akiT ve kitli şafak tarafında Ayni anda Hem fetöcü hem işidçi hem pkkli hem dhkpclihemde kombasına maruz kalcaktır.
bu başlığın bir başka versiyonu yüzünden çaylak olmuşluğum vardır.

bakın daha kibar anlatıyorum.

böyle şerefli ve başı dik eylemleri gerçekleştiren adamlara üzerinde gri eşofman altı, suratında 4 günlük sakalınla sallayamazsın. aktivist eylemler engellenemez. olmalıdır.

bakın aktivist diyorum. altını çizerek.
O zaman ki Türkiye ekonomisinin özetidir. Şimdi böyle şeyler göremezsiniz çünkü esnafın kasası para dolu. Evet.
çevresinde sürekli taşak malzemesi oluyordur bence. her ekonomi sendelemesinde "naci kasayı hazırla bu sefer geliyor " diye espri kasan çoktur bence.

ben adamın kasayı attığında bu kadar akıllarda kalacağını tahmin etmiş midir acaba onu daha çok merak ediyorum. " tarihe geçicez oğlum" falan demiş midir?
yazar kasa fırlatılarak düzelmeyecek durumda oldugumuzdandır.
sanayi tipi yazar kasa diye birsey de olmadığına göre farklı yöntemlere başvurmalıyız.
mesela döviz bürosu fırlatma falan.
Şu an yerleri süpürüyor muhtemelen. Geçen senelerden birinde yaptığından pişman olduğunu, şimdi çok daha kötü durumda olduğunu söylemişti.
o zaman tepkisinde haklıydı. şimdi tepki göstermediği için haksız.
O zaman ülke tepki gösterebilecek kadar demokratikti. Şimdi o göte sahip kimse yok. Çünkü ülkede demokrasi yok.