bugün

kesinlikle çok önemli ve kesinlikle olması gereken bir durumdur. hayatı en az dört günlüğüne durduruz. çalışan bayanlar her ay 4 gün izinli olurlar. işler aksasın abicim , yeter ulan bu nevinden çektiğim.. mına kodumun karısına bak ya. (bkz: gittikçe sinirlenerek entry girmek) (bkz: akacak kan damarda durmaz)
bütün kadınları bir araya toplayacak ve onları bir arada yaşatacak bir mekan bulamadıkça gerçekleşmeyecek olandır. zira aynı mekanı paylaşan bayanların tam aynı günde olmasa da birbirlerine çok yakın zamanlarda regl olmaya başladıkları gözlemlenmiştir.
erkeklerin sığınaklara inmesine neden olan olaydır. hepsi aynı anda çekilir mi lan? bırak birbirlerini yesinler.
kötüdür. olmasındır

biz de sokaklarda kan deryasında rafting yaparız artık. atraksiyon olur.
1 hafta boyunca erkeklerin birbini s.kmesine neden olacak olaydır. reglden erken çıkan kadın hint kumaşı muamelesi görür.
sadece sizin kadınınızın regl olmasından kötü bir durum değildir. bana ne elalemin kadınından, ben çektiğimi bilirim.
erkeklerin hazin sonuna sebep olacak utopik durum.

ben ikiden fazlasina dayanamadim lan. (#4628035)
aynı ortamda yaşayan, vakit geçiren kadınların feremonları ile birbirlerini etkilemeleri sonucu ortaya çıkan durumdur. ayrıca belirtmeden geçemedim, kadınlar regl oldukları günde sinirli olmazlar, o gün olsa olsa halsiz olurlar, ağrıları olabilir, ama sinirlilik, duygusallık durumu reglden önceki döenme özgü durumdur.

(bkz: premenstrual sendrom) *