bugün

Muge anlida anne babasinin cinayete kurban gitmesinden sonra gözlerin üzerine dikildigi , bütün herkesin gerekli gereksiz suclamalarina maruz kalan kiz. Herkes aylarca bu kizin suclu oldugunu düşündü, üstune giderek çıldırttı kizi. Muge anli izlemedim son yillarda , ama medyada hep bu kiz. En son başörtüsünü cekip duruyordu , akil sagligini kaybetmek uzereydi.Gözü onunde anne babasi oldurulen bu kiz üstüne ustluk bir de suclu damgasi cok fazla oldu. Gunahini alanlar pisman olmusmudur bilemem. Büyük haksizlik oldu.
Yalancı ve güvenilmez biridir. Herkesi salak yerine koymaya çalışıyor. Cinayetle ilgili bir şeyler olmasa bile bir şeyleri sakladığı çok net. Suçlulular yakalandıktan sonra o sırların da ilelebet kendinde kalacağına dair bir öz güven gelmiş. Bir insanın bırak anne babası sevdiği bir eşya bile düşüp kırılacağını anladığı anda refleksle kolunu bacağını ortaya koyar. Bunda tık yok. O katil ya beni de öldürürdü ya o tüfeği götüne sokardım. Net. insanoğlunun %99 u öyle yapardı.
(bkz: Türkçe harf kullanmayan başlık açmasın kampanyası)

Tanım: Konyalı bir genç kız.

Sinirlendim sabah sabah. Uzun uzun entry giresim yok. Donuk ve zeka seviyesi ortalama biri olduğunu düşünüyorum. Eq yerlerde.