kova burcu erkeği cayır cuyur sıçar. sınır tanımaz affetmez yalnız temiz çocuklardır pisliğine elveda der öyle sifonu çeker.
kova burcu erkeği cayır cuyur sıçar. sınır tanımaz affetmez yalnız temiz çocuklardır pisliğine elveda der öyle sifonu çeker.
koc gayet bencilce sicar. hatta cikip en guzel ben sictim diyebilir sasirmayin..
kova sıç götünü yıka. yetmedi birdaha ovala.
Aslan burcu: oluk oluk.

Oğlak burcu: tane tane.

Yay burcu: (donanım eksikliğinden dolayı sıçamadı)
kova: ismi gibi kova kova sıçar. cırcırdır.
oğlak burcu; klozet harici başka yere yapmam, en azami 20 dk mı tuvalette geçiririm.
boğa: bazukadan atılan emanetleri düşereken, betonu delercesine lörrrrçççççk diye sesler çıkarır.
tüm insanlık sessizliğe bürünür çünkü; saygı duruşu için alkışlar yarıda kesilmelidir.

oğlak: pıtır pıtır.
Yengeç Burcu erkeği: hafif sola dönerek.
Terazi, amuda kalkalarak.
oğlak karışık sıçar. ama çömelme konusunda zorlanır. her oğlaklar benim gibiyse ayvayı yediler demektir.
koç: betonu delerek.
Hepsi götünden sıçar.
terazi burcuyum genelde kalabalık bi ortamda bilmediğim konulara atlayarak.
1 boğa
2 koç misket gibi
3 terazi sıvayarak.
4 yay
5 balık

görsel
akrep her şeye takıyor içinde çok biriktiriyor haliyle sıçması da kokulu oluyor...
akrep burcuyum ve en az 10 dk kalırım tuvalette.
Boğa burcu en az 15 dk durur aslinda ikinsa 3 dkda bitcek ama araliklarla aralarda hayal kurarak sicar.
Başak burcuyum. Asla s.çmam. O kadar Titizim işte, anlayın.
balık burcu - çabuk ve öz sıçar, işimi hallederim uzatmam. duygusal olduğum için sıçarken ağlayadabilirm. *
koç tuvalette en az 10 dk durur sicmasi bitse bile dusunur hayal kurar.
kova sıçamaz. 2 yıldır içimde patlıyor boklar. kova olupta sıçma sorunu olmayanlara helal olsun.
ikizler burcuyum sicmiyorum.
normal girer sıçıp çıkarım, uzatmam. balık burcuyum ama onla alakalı olduğunu sanmam.
yay burcuyum ve sıçma tarzım alaturka bir tuvalette eğilerek.