bugün

bunu yapan insanların % 80'i bu eylemi yapıyor sanırım. hangimiz sümüğümüzü çıkarınca ona şöyle bir bakış atmıyor ki?

sümük çıkıyorsa ona bakılır.
(bkz: yazılı tarihin ilk tespiti)
(bkz: sümerlere kadar gider)
acaba beklediğim ürün mü çıktı diye kontrol etmektir.
bir üst versiyonu için;
(bkz: sıçtıktan sonra çıkarılan dışkıya bakmak)
peçeteyi açıp gözünün ucuyla bakmaktır. *
cıkarılan hazineyle gurur duymak isteğiyle alakalıdır. hele birde hafif sıvı ve sünüyosa böle bi sağa bi sola sallanıyosa kişi müthiş haz alır. evet yaptım haz aldım. *
(bkz: bu bana ait olamaz)
(bkz: bunu kim koydu ya buraya)
(bkz: bu kimin ya)
burda takılınan nokta sümüğü burundan çıkarmak mı yoksa bakmak mı diye düşünmeden edilemeyen hedö.
(bkz: buldum)
(bkz: sümük imalatı)
yuvarlatılıp ücra bir köşeye fırlatılmadan bir önceki andır. aerodinamik hesapları yapılır.
(bkz: benden de bu çıkardı)
(bkz: günün hasılatı)

burnu rahatsız eden o salgının nasıl bir görüntüye sahip olduğunu görmek için karşı konulmaz bir meraktır.. sert, yumuşak, kuru, yeşil of yazamayacağım daha fazla püh..
bu neymiş lan beni bu kadar uğraştırırken çıktığında bana büyük keyif verdi bi keşfedeyim şunu eylemidir.
sonra da o elle bir güzel entry girilir. oh yeah man! nickle birlikte ironi olmuş lan bu...
daha sonrasında değişik şekillerde bir yerlere fırlatılır ya da bir yere sürülür.*
baskası yapınca ıyk napıyon lan dedigimiz ama herkesin bunu yaptıgını bildiğimiz olaydır. harbi herkes yapar yani.